ČÁSLAVTJ Velké Hamry
ne 5. 5. 2024 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 25. kolo
1187_20240503_105414.jpg

Do Čáslavi přijedou rozjeté Velké Hamry

Další existenční utkání mají před sebou fotbalisté Čáslavi. Na stadion Pod Hrádkem přijede v neděli 5. května asi aktuálně nejtěžší možný soupeř z Velkých Hamrů, který v jarní části sezóny získal již 21 bodů a po zaváhání v úvodním kole s celkem Kosmonos (prohra 0:1) má za sebou šňůru sedmi vyhraných zápasů v řadě za sebou! Hamry v aktuální tabulce figurují na druhém místě, Čáslav je patnáctá.

Velké Hamry disponují i skvělou bilancí na hřištích soupeřů, kde v jedenácti zápasech hned devětkrát zvítězily a dvakrát dovedly zápas do remízového stavu. Nejlepším střelcem našeho nedělního soupeře je s jedenácti zásahy Patrik Žitka.

Čáslavští na jaře doma příliš nezáří. Ze čtyřech zápasů vytěžili svěřenci trenéra Kučery pouze čtyři body. Nicméně Čáslav se v posledních kolech nadechla ke stíhací jízdě svých soupeřů v boji o záchranu, když v posledních čtyřech zápasech hned třikrát zvítězila. Navíc se soupeřem z Hamrů mají fotbalisté Čáslavi aktivní bilanci. Od sezóny 2018/2019 se oba týmy utkaly osmkrát. Čáslav dokázala čtyřikrát zvítězit, jednou utkání skončilo remízou a třikrát se z vítězství radoval soupeř.

Zápas mezi FK Čáslav a FK Velké Hamry 1911 se odehraje v neděli 5. května od 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sestřih posledního vzájemného zápasu:

Zdroj tabulky: livesport.cz