TK Slovan Lysá n / LČÁSLAV
ne 5. 5. 2024 17:00 @ Slovan Lysá nad Labem, 1.A třída sk. B muži, 25. kolo
1189_20240506_095423.jpg

Lysá zahazovala šance, nedala ani penaltu. Čáslav trestala ze všeho

Naposledy bodovali fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem v prvním jarním kole, kdy zvítězili překvapivě na půdě do té doby prvních Úval. Od té doby sbírali jednu porážku za druhou. To platí i nadále. V dalším kole krajské I.A třídy nestačili na svém trávníku na rezervu Čáslavi. Ta vstřelila v první půli dva góly, po změně stran sice snížil střídající Hanke, ale vedení o dva góly si Čáslav vzala rychle zpět a pak pojistila výhru čtvrtou brankou.

Lysá – Čáslav B 1:4 (0:2)

„Zápas s posledním celkem jsme bodově zvládli a výsledek 4:1 by mohl leckoho utvrdit o tom, jak jsme v zápase na hřišti vládli. Ale tak to vůbec nebylo,“ přiznal trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek. „Lysá nedala penaltu a rozhodně mohla dát stejný počet gólů jako my. Vůbec jsme dobře nehráli, ale body se počítají,“ ulevil si kouč vítězného celku.

Branky: 65. Hanke – 6. a 39. Vilím, 67. Tůma, 73. Bašek.

Lysá nad Labem: Hajný – J. Kříž, Poborský, Müller, Roule (42. Schneiberg), Šatný (63. Hanke), Urban, L. Novák, Veselý, T. Kříž, Ryšánek (78. Forejt).

Čáslav B: Beran – Peca, Havrda, Lebduška, Dastych, Vilím, Čuchal, Klepal, Gonda (63. Tůma), Ronovský (74. Roček), Bašek. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!