FK Slavoj VyšehradČÁSLAV
so 20. 4. 2024 17:00 @ Vyšehrad / UMT, ČDŽ U 12 C, 29. kolo
1174_20240424_113307.jpg

Špatný výkon na Vyšehrad stačil

Čáslavští se v dalším kole vydali na půdu Vyšehradu. Ten se v tabulce nachází na posledním místě. Všichni očekávali vítězství a hodně branek. Bohužel vítězství se nevyvíjelo tak snadno, jak všichni očekávali.

FK Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav 5:8 (2:3)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Na tento zápas jsme mohli některé hráče posunout do kategorie U13, aby si vyzkoušeli fotbal se zkušenějšími kluky. Prostor dostali všichni ostatní, aby ukázali, co v nich je a zda se objeví nějaký vůdčí typ.“
„V tomto zápase jsem se nejvíc bál toho, že soupeře podceníme. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale moc se nám nedařila koncovka. Po prvních pěti minutách tempo odpadlo. Každý si chtěl dát gól a místo týmového výkonu jsem na hřišti viděl spíše sedm individuálních týmů.“
„Sice jsme vyhráli, ale náš výkon byl doslova tragický. V obraně jsme téměř nebránili. Soupeř dal téměř ze všech střel branku. Nebyli jsme aktivní, nevraceli jsme se. Hodně jsme se opět přizpůsobili hře soupeře. Nám se za celý zápas dvakrát podařila kombinace až do prázdné brány, ale to bylo všechno.“
„Doufám, že v dalším zápase se vrátíme zpět k naší hře.“

Branky: 3x Váňa, Vilímek, Babák, Vančura, Dudych, Šimek.

Sestava: Adamčík, Horáček, Smutný, Šimek, Váňa, Vilímek, Šafařík, Dudych, Vančura, Babák, Perclová, Pavelka.