Související zápasy

Tři zápasy se ziskem pouhého bodu

Fotbalisté staršího dorostu odehráli dvě utkání proti favoritům soutěže. V obou neuspěli. Ve třetím zápase proti rezervě žižkovské Viktorky byli blízko zisku tří bodů, o ty ale přišli v samotném závěru zápasu!

Čáslav - Liberec B 1:4 (1:1)

Hodnocení:
„Do zápasu jsme vstoupili s přílišným respektem k soupeři, u něhož jsme na podzim obdrželi 8 gólů. Po pár minutách jsme prohrávali 1:0 a další 2 šance vychytal gólman Málek. Postupem času jsme ale hru srovnali a po standardní situaci vyrovnal po několika odrazech z vápna Roček. Do kabin jsme mohli dokonce odcházet s vedením, ale Horák v 1000% šanci napálil z 2 metrů bohužel jen břevno liberecké branky.
Druhý poločas jsme začali aktivně a nepouštěli dlouho Liberec k žádnému zakončení. Bohužel jsme pak při rozehrávce udělali hloupou chybu a Liberec nás z brejku potrestal. Reagovali jsme však šancí Sechovce z přímého kopu, kdy brankář Liberce předvedl neskutečný zákrok a míč vyrazil nohou na roh. A Roček šel ze strany sám na branku, ale bohužel také neproměnil.
V závěru jsme otevřeli hru s cílem vyrovnat, ale Liberec po brejkové situaci poslal centr před bránu a Sechovec si míč srazil do vlastní branky. Poslední branka v naší síti přišla v poslední minutě a upravila tak výsledné skóre na 1:4.
Je to velká škoda, protože po špatném začátku byla velká šance na bodový zisk proti kvalitnímu soupeři, ale musíme být produktivnější v zakončení.“

Branka: Roček.

Čáslav: Málek - Havránek, Sechovec, Ondráček, Filip - Černoch, Houfek, Horák, Holý - Grulich, Roček. Střídali: Krejza, Kovář, Nácovský, Dražinovský, Novotný.

Bohemians B – Čáslav 6:1 (3:0)

Hodnocení:
„Odehráli jsme zápas s dosud nejkvalitnějším soupeřem, s kterým jsme se na jaře střetli. Půl hodiny jsme drželi nerozhodný výsledek i zásluhou výborných zákroků brankáře Málka a dokonce jsme mohli jít i do vedení, kdy se Roček po centru Holého ocitl úplně volný na malém vápně, ale hlavou trestuhodně minul branku. Z následného protiútoku domácí vsítili první branku a než jsme se vzpamatovali, tak za minutu hned další a tím bylo vzhledem ke kvalitě soupeře vlastně po zápase.
Navíc jsme museli o poločasové přestávce střídat 2 hráče z důvodu zranění - Houfka a Horáka.
Druhý poločas byl prakticky už jen o rozdílu skóre. V závěru jsme alespoň korigovali výsledek krásnou střelou Havránka do šibenice.
Víc než prohra mě mrzí dlouhodobá ztráta 2 klíčových hráčů do dalších utkání. Už takhle máme velkou marodku a každá taková ztráta je dvojnásob nepříjemná.“

Branka: Havránek.

Čáslav: Málek - Havránek, Houfek, Ondráček, Krejza - Černoch, Kovář, Dražinovský, Holý - Horák, Roček. Střídali: Vilímek, Nácovský, Vrdský, Procházka

Čáslav - Žižkov B 2:2 (1:1)

Hodnocení:
„Utkání se soupeřem, který je náš tabulkový soused, jsme nezačali dobře a vyústěním byl gól v naší brance, kdy se po autu soupeř otočil, obešel 2 naše hráče a z nulového úhlu tečovanou střelou skóroval.
Až po té jsme se dostali do hry a po krásné souhře trojice Černoch-Kovář- Grulich se prosadil posledně jmenovaný. Další situace, kdy jsme šli do přečíslení jsme bohužel špatně vyřešili, a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.
Druhý poločas pro nás začal výborně, když Kovář využil špatné rozehrávky soupeře a sám proti brankáři nezaváhal. Žižkov se tlačil za vyrovnáním, nastřelil tyč a přežili jsme několik závarů před naší brankou. 5 minut před koncem mohl rozhodnout Roček po centru Holého, ale sám před brankářem neuspěl.
A tak nás soupeř potrestal z poslední akce zápasu, když běžela 3.minuta nastavení a odražený míč po teči skončil v brance.
Vzhledem k průběhu zápasu je remíza asi zasloužená, ale když rozhodčí nastavuje 2 minuty, je tam faul na našeho brankáře, který signalizuje i pomezní rozhodčí a hlavní nechá hru dál pokračovat a dostaneme z toho gól, tak jsem z toho opravdu naštvaný. V tabulce, kdy každý bod může rozhodovat o tom, jestli se zachráníme, to pak mrzí dvojnásob.“

Branky: Grulich, Kovář.

Čáslav: Málek - Vilímek, Sechovec, Ondráček, Krejza - Černoch, Dražinovský, Horák, Holý - Grulich, Roček. Střídali: Spáčil, Nácovský, Procházka, Vrdský