147_20240430_091055.jpg
1175_20240424_113705.jpg

Vítězství na turnaji Středočeské miniligy

V sobotu dopoledne jsme odehráli kvalitní turnaj v rámci středočeské miniligy, kde jsme se v Nymburce utkali s domácím týmem Nymburka, Roudnicí a s Kolínem.

"Všichni hráči ukázali během turnaje prokázali kvalitu. V turnaji se nám podařilo všechny 3 zápasy vyhrát a po většinu zápasů jsme byli na hřišti tím lepším týmem, kromě výpadku v posledním utkání, kde jsme si za stavu 3:0 mysleli, že se utkání nějak dohraje samo a museli nás probrat dva inkasované góly. Jsem rad, že se v zápasech ukazují věci z tréninku, za to bych chtěl kluky pochválit zhodnotil zastupující trenér Daniel Turyna."

Sestava: Becévu, Černý, Čertek, Lízálek, Nevole, Pulkert, Rejthárek, Roubíček, Spáčil, Vondráček, Žemba, Feri, Vacek