Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 32 článků.

Tři body ve Vysokém Mýtě

V 9. kole divize mladších žáků se čáslavští vydali do Vysokého Mýta. Soupeř prozatím nezískal žádný bod, a tak měl motivaci do zápasu vletět naplno. Čáslavští začali dobře, když si v první třetině opět vytvořili tří brankový náskok. Tentokrát v druhé třetině nepolevili a náskok si udrželi. Po druhé třetině bylo skóre 1:5. Poslední třetinu byly šance na obou stranách a oba týmy přidaly tři branky.

První třetina na výhru nestačila

O státním svátku 28. 9. se čáslavští vydali směr Praha, a to konkrétně na Admiru. Čáslav odehrála výbornou první třetinu, bohužel již na tento výkon nedokázali ve zbytku zápasu navázat. Čáslavští měli sice více šancí, ale bohužel se je nepodařilo proměnit. Následně iniciativu přebral soupeř, který skóre otočil a již nepustil.

Bez vstřelené branky se vyhrát nedá

V dohrávce druhého kola přivítala U12 na domácí půdě soupeře z Trutnova. Hned v první třetině byli hosté aktivnější a vytvořili si solidní náskok 0:3. Druhá třetina byla vyrovnaná, kde více vyložených šancí měli čáslavští, ale bohužel bez úspěšného zakončení, a tak soupeř odskočil na rozdíl pěti branek. Poslední třetina byla vyrovnaná a konečné skóre vyznělo pro hosty 0:6.

První místo v předkole Planeo Cupu

Ve středu 20. 9. se odehrával pohár dětí a mládeže v Čáslavi. Předkola skupiny “M“ se zúčastnilo celkem 6 týmů, které bojovaly o tři přímá postupová místa. Čáslavští odehráli celkem pět zápasů po 20 minutách. Čáslavští si i s jednou prohrou dokázali dojít pro první místo v tomto předkole.

U12 poprvé za tři body!

Čáslavští se 17.9. vydali do vzdáleného Orlicka, které si prozatím v soutěži nevedlo vůbec špatně. Domácí se nacházejí v horní polovině tabulky, a tak pro čáslavské bylo výzvou ukrást nějaké body na hřišti soupeře. To se čáslavským svěřencům nakonec povedlo kdy po přestřelce vyhráli rozdílem jedné branky 4:5.

Jedna třetina na výhru nestačila

Po dvou venkovních utkání, které neskončily bodovým ziskem, si čáslavská U12 mohla konečně zahrát i na domácím hřišti. Jejím soupeřem byl Xaverov – Horní Počernice. Hosté vstoupili do zápasu aktivně a s větší chutí. Čáslavští naopak byli všude pozdě, a tak se po dvou třetinách dostal soupeř do vedení 2:10. Poslední třetinu čáslavští zabrali, ale stačilo to jen na snížení výsledku 8:11.

U12 dostala nášup v Chrudimi

Ve středu 6. 9. se čáslavská U12 vydala na dohrávku prvního kola do Chrudimi. Čáslav nezačala nejlépe když už v druhé minutě prohrávala. Bohužel z čáslavské strany tomu chybělo vše, co je k fotbalu potřeba, a tak se ukazatel skóre zastavil až na 20 brankách!

První zápas v divizi mladších žáků

V sobotu pro U12 začala divizní soutěž mladších žáků. K prvnímu utkání čáslavští jeli do Hradce Králové, kde se utkali se Slavií HK. Čáslavští byli od středy by na soustředění a sobotní utkání bylo vyvrcholením náročného soustředění. Čáslavští ještě deset minut před koncem vedli o jednu branku, ale nakonec jim došly síly a podlehli soupeři.