Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 105 článků.

Čáslav rozhodla o vítězství v posledních pěti minutách

Dne 19.5. v pátek proběhlo další kolo soutěže okresního přeboru mladších žáků. V něm se Čáslavští utkali s Vrdy. Poslední utkání mezi těmito celky skončilo těsným rozdílem 3:2 pro Vrdy. Tento zápas byl i soubojem o šestém místo v tabulce kdy Čáslav na Vrdy ztrácela pouze bod. Hned v první minutě se ujali čáslavští vedení, ale bohužel ne na dlouho. V desáté minutě už byl zápas 1:2 pro Vrdy. Tento stav pokračoval téměř celý zápas, až do poslední pětiminutovky, kdy Čáslav vstřelila tři branky a vyhrála 4:2.

Krajská soutěž starších přípravek

Další krajský turnaj se konal 20.5. ve Vlašimi. Konečně bylo hezké počasí, ale Čáslavi nejspíš toto sluníčko vůbec nepomohlo. Na turnaji U11 uhrála dvě remízy, prohru a výhru.

Poražení vítězové

V pondělí 8. května se U11 v rámci okresní soutěže mladších žáků utkala s druhým týmem tabulky a to Chotusicemi. Čáslavští šli rychle do vedení, když v 7 minutě vedli již 2:0. Do poločasové přestávky stihli hosté snížit na rozdíl jediné branky. Po poločase hosté přitvrdili a otočili zápas na 2:3. Čáslavští měli na konci zápasu samostatný průnik na branku, ale potvrdilo se přísloví “nedáš, dostaneš“, a tak zápas skončil 2:4.

U11 si vyzkoušela okresní turnaj přípravek

„Jsem rád, že hrajeme také krajskou soutěž pro U11 a okresní přebor mladších žáků, protože okresní soutěž přípravek by nám toho moc nedala. I když se Zručí to byl vyrovnaný zápas, protože jsme byli laxní v bránění a v koncovce jsme netrefovali prázdnou branku,“ mrzelo trenéra Čáslavi Vojtěch Pavlíka.

První jarní prohra

Dne 1. května v pondělí se na domácí půdě U11 utkala s jedním z těžších soupeřů. Tím soupeřem byla Sázava. Sázava se na začátku zápasu dostala do rychlého vedení, ale čáslavští nesložili zbraně a do poločasu zvládli vyrovnat. Bohužel druhý poločas Sázava opět odskočila na rozdíl tří branek a na to už čáslavští nereagovali, a tak si body odvezl soupeř.

U11 na vítězné vlně

V neděli 30.4. se čáslavští vydali na další mistrovské utkání mladších žáků do Bratčic. Po sobotních vydatných deštích se zápas odehrál na tréninkovém hřišti, které bylo v lepším stavu než hlavní, ale i přesto se hrálo na těžkém terénu.

Druhé kolo krajského turnaje

V sobotu 22. 4. se na domácí půdě uskutečnilo druhé kolo krajské soutěže starších přípravek. Hrálo se celkem 5 zápasů po 25 minutách, a to v nelehkých podmínkách.

I přes trápení v koncovce, zápas skončil výhrou

V neděli 23.4. se U11 střetla s Malínem/Hlízovem v Čáslavi na umělé trávě. Byl to vyrovnaný fotbal, ve kterém bylo k vidění mnoho šancí. U11 se nedařilo vstřelit branku, kvůli výborným zákrokům hostujícího brankáře. Čáslavští nakonec dvě branky vstřelili a tři body zůstali doma.

U11 zvítězila proti Paběnicím

Mistrovské utkání mladších žáku se 16. 4. odehrálo v Čáslavi na UMT. Soupeřem U11 byly Paběnice, které se nacházely na 11. místě a Čáslavští na 7. místě. Toto utkání se muselo rodičům a fanouškům líbit, protože celkem padlo 14 branek!! U11 potvrdila roli favorita a v této přestřelce zvítězila.

První jarní mistrovská výhra

V sobotu 8.4. se uskutečnilo pro U11 první jarní mistrovské utkání. Prvním soupeřem byl Suchdol, který je pouze o jednu příčku pod U11. Čáslavští zápas zvládli skvěle a připsali si tak první jarní výhru.