Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 117 článků.
1101_20240227_131932.jpg

Na plese jsme ocenili trenéra roku a top 3 hráče jednotlivých kategorií

Po několika letech se do sálu hotelu Grand v Čáslavi vrátil ples FK Čáslav. Na této společenské události došlo i na vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií od U12 až po dospělé. Svou premiéru zaznamenala anketa Trenér roku. Jejím prvním vítězem se stal za bouřlivého potlesku publika trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek.

1095_20240222_100630.jpg

S Nitrou postoupil do ligy, teď chce Ondřej Vencl pomoci Čáslavi k záchraně

Fotbalový klub z Čáslavi čelí výzvě záchranářské mise v divizi. S novými posilami a zkušenými hráči se tým chystá na boj o udržení. Klíčové bude spojení mladé energie a zkušeností. Jedním z těch, kteří přišli klubu na pomoc, je třicetiletý obránce Ondřej Vencl. „Čeká nás rozhodně těžká práce. Nicméně kdybych nevěřil v to, že bude v našich silách s tím něco udělat, tak bych do Čáslavi ani nešel,“ uvedl mimo jiné v rozhovoru Deníku borec, který přišel z Pardubic.

1093_20240221_084950.jpg

Od prvního kola budeme hrát o všechno, říká novic Čáslavi Jindřich Kučera

Jednou z nových posil divizní Čáslavi je třicetiletý fotbalista Jindřich Kučera, který mimo jiné nakoukl v dresu Jihlavy do nejvyšší soutěže. Svá nejlepší léta prožil šikovný středopolař v druholigové Chrudimi, vyzkoušel si také na několik sezon zahraniční angažmá v Rakousku. A nyní bude spolu se svými novými spoluhráči usilovat o to, aby se v Čáslavi hrála divize i v další sezoně. „Jsme si vědomi toho, že nás nečeká nic jednoduchého, proto bude důležité načasování formy každého hráče, protože od prvního jarního kola budeme hrát takřka o všechno,“ říká v rozhovoru Deníku Kučera.

1089_20240215_110726.jpg

Info k sobotnímu plesu: Vstupenky na stání budou v prodeji na místě

Sobotní ples FK Čáslav se nezadržitelně blíží! Sezení v sále je beznadějně vyprodáno. Vstupenky na stání můžete během zítřejší dne (15:30 – 18:00 hod.) pořídit v sekretariátu klubu u paní Vlčkové na adrese Vodranty 1664 - Čáslav, případně budou vstupenky na stání k dispozici v den konání plesu přímo u vstupu.

1085_20240210_195304.jpg

Čáslav těsně podlehla třetiligovým Živanicím

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další zápasovou prověrku. V sobotu ráno se uměle trávě v Pardubicích postavili svěřenci trenéra Romana Kučery třetiligovému týmu ze Živanic. Čáslavští v zápase přišli o nadějné vedení 2:1 a v závěru nechali soupeře skóre otočit. Trenér Kučera na hřišti vyzkoušel téměř dvě jedenáctky, včetně zahraničního stopera Udeha a devatenáctiletého Matyáše Hanče z Pardubic.

1083_20240208_105025.jpg

Čáslav v sobotu ráno vyzve třetiligové Živanice

Fotbalisté Čáslavi se v rámci zimní přípravy střetnou zatím s papírově nejtěžším soupeřem. V sobotu ráno se na umělé trávě v pardubické městské části Ohrazenice utkají s třetiligovými Živanicemi. Výkop utkání je již v 9 hodin ráno!