Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 33 článků.

Poslední dva zápasy byly vítězné

Na závěr dvouzápasové trilogie nás čekaly týmy z chvostu tabulky, proti kterým jsme se konečně dokázali výrazněji gólově prosadit a vzadu v obou zápasech udrželi nulu.

Petr Janda viděl na tribuně plakat lidi štěstím. To v člověku zůstane, řekl

Z TISKU: Do velkého fotbalu odešel z Čáslavi, kde dělal své první fotbalové krůčky a kam se po mnoha letech zase vrací. Jedním ze známých, slavných a úspěšných rodáků z Kutnohorska je beze sporu fotbalista Petr Janda. Získal dva tituly mistra republiky, navlékl si reprezentační dres a zakopal si také v zahraničí. Díky seriálu Deníku o slavných rodácích se dozvíte, co dnes dělá.

Dva zápasy s týmy z TOP3 bez vstřeleného gólu, ale s jedním bodem

Zápas v Hradci Králové byl pro kluky konfrontací s jedním z nesilnějších ročníků (2008) v Česku a setkáním s několika mládežnickými reprezentanty. Z našeho pohledu snesl přísnější měřítko pouze první poločas, kdy jsme hráli aktivně, dokázali zastavovat útočné snahy domácích a sami si vytvořili 2 – 3 možnosti ke skórování. Obdržené branky padly po individuálních chybách. Druhý poločas nám viditelně chyběla kvalita na míči a lepší pohyb hráčů bez něj. Dostat čtyři góly za poslední čtvrthodinu bylo kruté, ale domácí trenéři alespoň ocenili naši snahu hrát konstruktivní fotbal a výkon v prvním poločase.

Vybojované vítězství

Před zápasem s dalším týmem ze střední části tabulky jsme věřili, že výkonem navážeme na předchozí utkání v Chrudimi. Zejména v prvním poločase ale byla naše hra pomalá se spoustou nepřesností, které všechny rozhodně nejdou na vrub kvalitě trávníku. Soupeř hrál od začátku ve vysokém postavení a nám se ho dařilo překonat konstruktivní rozehrávkou jenom občas. Záložníci tak většinu času strávili koukáním nahoru, jak nad nimi létá míč.

Vítězná bitva na Bílé Hoře

Tým FK Čáslav U17 po dvou zápasech s těžkými soupeři čekalo třetí venkovní utkání s B týmem pražské Viktorky Žižkov, který měl v tabulce shodný bodový zisk (4). Výkon sice nebyl bez chyb, ale předzápasové tříbodové očekávání se podařilo naplnit.