Zobrazeno 21 až 30 z celkem 44 článků.

Vánoční nabídka v našem e-shopu

Vánoce se nezadržitelně blíží a v e-shopu FK Čáslav nabízíme plno zajímavých produktů, kterými můžete udělat radost svým blízkým. Neváhejte se vybavit na zimní období kulichem nebo šálou. V klubové prodejně naleznete mnoho zajímavých produktů.

Silvestr FK Čáslav na ledě! Pojďme znovu společně oslavit poslední den v roce

Po loňském úspěšném prvním ročníku si fotbalový klub Čáslav pro své členy, jejich rodiny a kamarády znovu připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V neděli 31. prosince se v pravé poledne sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:00 hod. do 13:15 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma!

PLES: Sezení v přízemí vyprodáno! Pokračuje prodej míst ke stolům v prvním patře

V první den předprodeje na únorový ples FK Čáslav se během několika hodin vyprodalo 224 míst na sezení v přízemí sálu hotelu Grand. Tento týden předprodej pokračuje, avšak vstupenky k sezení ke stolům si můžete pořídit již jen v prvním patře. Neváhejte a zajistěte si místenku na ples FK Čáslav včas! Tento týden bude prodejní kancelář FK Čáslav otevřena každý den v odpoledních hodinách!

U12 nasázela Vyšehradu 19 branek!

V posledním utkání podzimu uvítali čáslavští na domácí půdě Vyšehrad. Hosté se nacházeli na posledním místě tabulky, a tak pro Čáslav byla povinnost vyhrát. Utkání se pro domácí vyvíjelo správným směrem hned od úvodu utkání, když v 15. minutě vedli již 5:0. Otázkou tohoto zápase bylo jen kde se skóre zastaví. Čáslavská U12 měla v tomto zápase hromadu šancí, ale do úspěšného konce se jim podařilo přetavit “jen“ 19 branek!

Po vyrovnaném zápase si U12 neodvezla ani bod!

Na konci sezóny se čáslavská U12 vydala do Svitav. Domácí byli tabulkově favoritem utkání a čáslavští mohli jen překvapit. Hned první třetina nabídla téměř všechny branky. Čáslavští měli špatný vstup do utkání… již v druhé minutě prohrávali. V deváté minutě se ujali hosté vedení, ale v desáté minutě už bylo skóre opět vyrovnané. První třetina nakonec skončila 3:3. Následující třetiny už přinesly jen jednu branku, a to bohužel do sítě Čáslavi. Díky této brance zůstaly všechny body ve Svitavách a čáslavští odjížděli s prázdnou.

Čáslavští v Třebeši vstřelili deset branek

Poslední říjnový víkend se čáslavští vydali směr Hradec Králové, a to konkrétně do Třebeše. Soupeř byl na 14. místě tabulky se ziskem 4 bodů. Čáslavští byli na 10. místě s 12 body. Od začátku zápasu čáslavští soupeře tlačili a v desáté minutě vyhrávali 3:0. Čáslav si došla pro vítězství, ale ne s čistým kontem, když pět minut před koncem inkasovali.

U12 předvedla povedený výkon

Ve 12. kole české divize mladších žáků přivítali čáslavští na svém hřišti soupeře z Prahy, a to konkrétně ČAFC Praha, kteří měli stejně bodů. Čekalo se vyrovnané utkání. Nejdříve se ujali vedení domácí, následně hosté a poté opět domácí. Ti už vedení udrželi, získali tři body a posunuli se v tabulce před svého soupeře.