Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 44 článků.

Prohra s lídrem tabulky

V dalším kole žákovské divize se čáslavští vydali na půdu lídra tabulky. Kolín v této sezóně ještě neprohrál a nastřílel soupeřům neuvěřitelných 141 branek. Čáslavští věděli, že utkání nebude jednoduché, ale i tak se snažili o kombinaci. První třetinu si domácí vytvořili náskok šesti branek. Každou další třetinu domácí vstřelili další dvě branky, a tak konečné skóre znělo 11:1.

U12 obsadila 4. místo v Planeo Cupu

Druhé předkolo Planeo cupu se konalo 11.10. v Čáslavi. U12 měla výhodu domácího prostředí. Do turnaje čáslavští vstoupili dobře, kdy s Chrudimí uhráli bod i když ještě minutu před koncem sahali po třech. Následně byly výkony U12 nahoru dolů, když na konci turnaje získaly 7 bodů a celkové čtvrté místo.

Poprvé na domácím hřišti za tři body

V 10. kole České divize mladších žáků přivítala U12 na domácím hřišti Náchod. Soupeř měl o tři body více, a tak se čáslavští na Náchod mohli dotáhnout. Utkání nenabídlo tolik branek jako obvykle, ale šance na obou stranách byly. Čáslavští se v první třetině ujali vedení. V druhé třetině vedení navýšili na rozdíl tří branek. Náchod stihl snížit na 3:1. Čáslav však vítězství nepustila, a ještě si jednou brankou své vítězství pojistila na konečných 4:1.

Tři body ve Vysokém Mýtě

V 9. kole divize mladších žáků se čáslavští vydali do Vysokého Mýta. Soupeř prozatím nezískal žádný bod, a tak měl motivaci do zápasu vletět naplno. Čáslavští začali dobře, když si v první třetině opět vytvořili tří brankový náskok. Tentokrát v druhé třetině nepolevili a náskok si udrželi. Po druhé třetině bylo skóre 1:5. Poslední třetinu byly šance na obou stranách a oba týmy přidaly tři branky.

První třetina na výhru nestačila

O státním svátku 28. 9. se čáslavští vydali směr Praha, a to konkrétně na Admiru. Čáslav odehrála výbornou první třetinu, bohužel již na tento výkon nedokázali ve zbytku zápasu navázat. Čáslavští měli sice více šancí, ale bohužel se je nepodařilo proměnit. Následně iniciativu přebral soupeř, který skóre otočil a již nepustil.

Bez vstřelené branky se vyhrát nedá

V dohrávce druhého kola přivítala U12 na domácí půdě soupeře z Trutnova. Hned v první třetině byli hosté aktivnější a vytvořili si solidní náskok 0:3. Druhá třetina byla vyrovnaná, kde více vyložených šancí měli čáslavští, ale bohužel bez úspěšného zakončení, a tak soupeř odskočil na rozdíl pěti branek. Poslední třetina byla vyrovnaná a konečné skóre vyznělo pro hosty 0:6.

První místo v předkole Planeo Cupu

Ve středu 20. 9. se odehrával pohár dětí a mládeže v Čáslavi. Předkola skupiny “M“ se zúčastnilo celkem 6 týmů, které bojovaly o tři přímá postupová místa. Čáslavští odehráli celkem pět zápasů po 20 minutách. Čáslavští si i s jednou prohrou dokázali dojít pro první místo v tomto předkole.

U12 poprvé za tři body!

Čáslavští se 17.9. vydali do vzdáleného Orlicka, které si prozatím v soutěži nevedlo vůbec špatně. Domácí se nacházejí v horní polovině tabulky, a tak pro čáslavské bylo výzvou ukrást nějaké body na hřišti soupeře. To se čáslavským svěřencům nakonec povedlo kdy po přestřelce vyhráli rozdílem jedné branky 4:5.

Jedna třetina na výhru nestačila

Po dvou venkovních utkání, které neskončily bodovým ziskem, si čáslavská U12 mohla konečně zahrát i na domácím hřišti. Jejím soupeřem byl Xaverov – Horní Počernice. Hosté vstoupili do zápasu aktivně a s větší chutí. Čáslavští naopak byli všude pozdě, a tak se po dvou třetinách dostal soupeř do vedení 2:10. Poslední třetinu čáslavští zabrali, ale stačilo to jen na snížení výsledku 8:11.