Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 44 z celkem 44 článků.

U12 dostala nášup v Chrudimi

Ve středu 6. 9. se čáslavská U12 vydala na dohrávku prvního kola do Chrudimi. Čáslav nezačala nejlépe když už v druhé minutě prohrávala. Bohužel z čáslavské strany tomu chybělo vše, co je k fotbalu potřeba, a tak se ukazatel skóre zastavil až na 20 brankách!

První zápas v divizi mladších žáků

V sobotu pro U12 začala divizní soutěž mladších žáků. K prvnímu utkání čáslavští jeli do Hradce Králové, kde se utkali se Slavií HK. Čáslavští byli od středy by na soustředění a sobotní utkání bylo vyvrcholením náročného soustředění. Čáslavští ještě deset minut před koncem vedli o jednu branku, ale nakonec jim došly síly a podlehli soupeři.

Sekretariát je nově otevřen třikrát v týdnu!

Klubový sekretariát je od letošního července otevřen již třikrát v týdnu! Klubový shop tak můžete navštívit v pondělí, středu nebo pátek v časech od 15:30 do 18 hodin. Stejně tak můžete s paní Vlčkovou vyřešit hráčskou agendu, platby a další požadavky na vedení klubu.