ČAFC PrahaČÁSLAV
čt 23. 5. 2024 17:00 @ ČAFC tráva, ČDŽ U 12 C, 27. kolo
1220_20240527_102643.jpg

Čáslav darovala ČAFC všechny tři body

V další dohrávce kola zavítala Čáslav na hřiště ČAFC. Opět se čekalo vyrovnané utkání. Čáslavští však přijeli bez emocí a darovali soupeři velké množství branek. Tento rozdíl se snažili ve třetí třetině smazat, avšak neměli potřebnou přesnost v zakončení a darovali tři body domácím.

ČAFC Praha - FK Čáslav 10:5 (6:2)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Do utkání jsme vstoupili aktivně a v prvních pěti minutách si vytvořili tři šance. Bohužel branka nepadla ani z jedné. Poté jsme dělali velké chyby v rozehrávce, které soupeř s klidem potrestal.“

„Druhou třetinu utkání jsme doslova vypustili osobní souboje, ve kterých nás soupeř přehrál. Bohužel jsme opět dělali velké množství chyb v rozehrávce. Soupeř hrál jednoduchou hru a od brankáře nakopával dlouhé míče za naši obranu.“

„Poslední třetina nebyla z naší strany špatná. Kluci byli důraznější a bylo vidět, že chtějí zápas ještě otočit, i když prohrávali o čtyři branky. Bohužel, i kdybychom hráli dalších devadesát minut, tak bychom zápas neotočili. Vytvořili jsme snad osm vyložených šancí, ale v zakončení nám dnes chybělo to fotbalové štěstí. Naše zakončení skončila na břevně nebo nám míč v posledním momentu uskočil.“

„Když pominu druhou třetinu, kde nám chyběl jen důraz, tak mě dnešní prohra mrzí. Soupeři jsme darovali asi pět branek z rozehrávky. Další tři branky jsme dostali jen z nakopnutého míče od brankáře, který tento způsob hry uplatňoval celých devadesát minut. My jsme se snažili o kombinace a hrát fotbal. Kluci byli fotbalovější, ale na to se nehraje.“

Branky: 2x Vilímek, Feierfeil, Dudych, Pavelka

Sestava: Adamčík, Feierfeil, Dudych, Perclová, Pavelka, Vančura, Hortenský, Junek, Horáček, Vilímek, Váňa, Šafařík.