1257_20240719_113940.jpg

Čáslav na úvod přípravy změří síly se Slavojem Polná

Fotbalisté Čáslavi v neděli 21. července v 17 hodin na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají v rámci letní přípravy prvního soupeře – divizní Slavoj Polná. Klub z Vysočiny je účastníkem moravskoslezské divizní skupiny D, kde v loňské sezóně obsadil devátou pozici.

„Fotbalisté Slavoje Polná se vloni v létě do divize vraceli, leckdo jim příliš nevěřil. Jenže v jejich podání se jen potvrdilo, jak důležité bývají, hlavně pro psychiku, starty do sezony. Zkraje podzimu i jara totiž Polná doslova excelovala, trefou do černého pak byly příchod nigerijského špílmachra Labarana a zimní přestup ostrostřelce Žily. Druhá sezona po postupu ovšem bývá těžší, celek z Jihlavska už přitom začal oslabovat,“ psalo se o našem soupeři na stránkách regionálního Deníku po skončené sezóně.

Fotbalisté Čáslavi se po pádu do 5. ligy začali na novou sezónu připravovat v tomto týdnu. „Zápas s Polnou bude jediným v přípravě, kdy se v obou poločasech představí dvě odlišně jedenáctky. Dáme příležitost se ukázat všem hráčům, co jsou s námi v přípravě,“ uvedl trenér Čáslavi Roman Kučera.

Čáslav v prvním týdnu trénovala v počtu 22 – 24 hráčů. V prvním zápase přípravy budou z důvodu čerpání dovolené ještě chybět Vencl a Kraj. Po zranění kolene se vracející Špičák dostane na utkání prozatím volno.

Utkání se odehraje na stadionu Pod Hrádkem v neděli 21. července od 17 hodin. Přijďte se podívat na první zápas domácích borců v přípravě na novou sezónu.