ČÁSLAVSK Poříčany
ne 25. 8. 2024 17:00 @ Vodranty / tráva, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 3. kolo
1288_20240826_102836.jpg

Čáslav přejela Poříčany, hattrickem se blýskl Turyna!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole páté ligy narazili na dosud stoprocentní Poříčany. Domácímu týmu zápas sedl a nedal hostům sebemenší šanci.

Čáslav – Poříčany 6:0 (2:0)

Trenér Čáslavi Roman Kučera byl po utkání spokojený: „Jak jsem byl v předcházejících zápase kritický k výkonu mužstva, a měl jsem řadu výhrad k naší obranné a útočné fázi, tak si myslím, že jsme zápas zvládli jak výsledkově, tak herně,“ konstatoval. „Je to pro nás povzbuzení do dalších zápasů. Ukázali jsme svoji kvalitu a řada hráčů předvedla nadstandardní výkony, takže jsme spokojení. Hráli jsme ofenzivně a vytvářeli jsme si řadu příležitostí. V prvním poločase jsme řadu šancí zahodili. Ve druhém jsme se uklidnili v koncovce a přidali další branky,“ řekl.

Branky: 14. pok. kop, 47. a 64. Turyna, 20. Kraj, 57. a 68. Slavík.

Čáslav: Vyhnánek – Záruba, Turek, Vencl, Nešpor – Kraj (68. Vilím), Junek (82. Spáčil), Nekvinda, Slavík (68. Konyvka) – Turyna (64. Bašek), Chábera (60. Ronovský). Trenér Roman Kučera.

Poříčany: Dytrich – Kutina, Gajdasz, Dukay, Řehák (79. Dvořák), Urban (46. Koutenský), Jelínek, Janda (64. Krombholz), Kameník, Dudla, Makovský (59. Plášil, 64. Hetcl).