TJ TATRAN SEDLČANYČÁSLAV
0:4
ne 18. 8. 2024 17:00 @ Tatran Sedlčany - tráva, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 2. kolo

Čáslav přivezla ze Sedlčan další tři body!

Fotbalisté Čáslavi potvrdili svůj dobrý vstup do nového soutěžního ročníku 5. ligy, když ze hřiště Tatranu Sedlačany přivezli další tři body. Čáslav se po třech kolech usadila se ziskem devíti bodů a skóre 11:2 na první příčce tabulky. Stejný bodový zisk však mají ještě Poříčany a Velim!

Sedlčany – Čáslav 0:4 (0:2)

Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, samotné utkání až tak jednoznačné nebylo. Domácí si totiž v zápase také vytvářeli šance ke skórování. Ty ale pochytal brankář Vyhnánek. Hosté se dostali do vedení po rohovém kopu, kdy se prosadil Turyna. Ještě do poločasové pauzy uklidil míč na zadní tyči číhající Kraj.

Ve druhém poločase hosté museli nuceni vystřídat špílmachra Kučeru a přeskupit řady. Šance byly i nadále k vidění na obou stranách. Dva úniky domácích ovšem zlikvidoval Vyhnánek, na druhé straně hosté nastřelili tyč a břevno domácí branky. V závěru zápasu se po centrovaných míčích dvakrát prosadil střídající Hejný, který z pozice hráče z lavičky nastřílel ve třech zápasech již pět branek!

Trenér Čáslavi Roman Kučera byl spokojen s produktivitou svého týmu: „Dali jsme čtyři branky, takže s útočnou fází můžeme být spokojeni,“ podotkl Kučera a navázal: „Problémy máme ale v obranné činnosti týmů. Nechce se nám moc pracovat směrem dozadu, jsme nedůrazní v osobních soubojích. Máme na čem pracovat a co zlepšovat,“ uzavřel.

Branky: 29. Turyna, 37. Kraj, 84. a 87. Hejný.

Rozhodčí: Mizič – Zuskin, Šestořád. Žluté karty: Kdolský, Repetný – Chábera, Turek, R. Kučera. Diváků: 204.

Sedlčany: Dřevojan – Kouklík (73. Sosnovec), Kdolský (67. Lípa), Repetný (83. Plesl), Štemberk, Hanuš, Krůta, Brotánek, Sirotek (46. Schwarz), Novotný.

Čáslav: Vyhnánek – Konyvka, Turek, Nešpor, Záruba – Kraj (83. Ronovský), Kučera (59. Bašek), Junek, Slavík – Chábera, Turyna (58. Hejný). Trenér Roman Kučera.