ČÁSLAVSK Vyžlovka
čt 3. 10. 2024 16:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 13 – skupina C, 6. kolo
174_20241002_100336.jpg
1360_20241008_092623.jpg

Čáslav získala na domácím hřišti povinné 3 body

V dalším kole druhé ligy mladších žáků kategorie U13 přivítali čáslavští na svém hřišti Vyžlovku. Soupeř měl stejně bodů jako Čáslav, a tak svému soupeři chtěla v tabulce odskočit. Čáslavští se nechali zviklat tím, že soupeř obdržel hodně branek. Tak si mysleli, že to bude jednoznačný zápas. První třetina tak, ale nevypadala. Až ve druhé třetině domácí zabrali, a nakonec soupeři nastříleli 15 branek.

FK Čáslav - SK Vyžlovka 15:7 (4:4; 6:2; 5:1)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Bohužel, co jsem nechtěl, se stalo. První třetinu si kluci mysleli, že soupeř se porazí sám. Bylo to představení individuálních výkonů. Kluci míče spíše tahali, než aby si nahráli a předvedli týmový výkon. Bylo to o tom, že si každý chce dát gól.“

„Druhá třetina již byla o něco lepší, kdy jsme předvedli i kombinace. Poslední třetina se odehrávala v podobném duchu jako ta druhá. Od tohoto zápasu jsem čekal, že kluci si budou chtít více zahrát fotbal, ukázat co se učí v tréninku. Výsledek vypadá dobře, ale hra byla horší. S takovým výkonem proti Orlicku neuspějeme. Paradoxně s těžšími soupeři se dokážeme více nabudit a hrát fotbal, na který se dá koukat.“

Branky: 3x Hortenský, 3x Šimek, 2x Váňa, 2x Jelínek, Kupera, Pavelka, Svoboda, Vilímek, Dudych.

Čáslav: Adamčík, Perclová, Šimek, Vilímek, Jelínek, Kupera, Hortenský, Feierfeil, Horáček A., Vančura, Svoboda, Pavelka, Šafařík, Váňa, Horáček P., Dudych.