Sokol LuštěniceČÁSLAV
st 21. 8. 2024 18:00 @ Luštěnice, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 15. kolo
1284_20240822_104749.jpg

Čáslavská juniorka otočila zápas v Luštěnicích, stoper Mráz přišel o dva zuby!

Luštěnice - Po dvou vysokých prohrách s Mnichovým Hradištěm a Úvaly zavítali fotbalisté čáslavské juniorky do Luštěnic. V zápase se objevil také zkušený Peter Mráz, kterého ale při nepovedené malé domů zranil nešťastně brankář Bína. Mráz při střetu s vlastním gólmanem přišel o dva zuby a domácí se při této situaci navíc ujali vedení. Čáslavští mladíci ale nakonec dokázali vstřelit tři branky a poprvé v nové sezóně získali tři body.

Luštěnice – Čáslav B 2:3 (1:0)

„Získali jsme důležité tři body. Tímto vítězstvím jsme smazali domácí prohru a navíc nám zbytek tabulky neutekl,“ konstatoval trenér čáslavského béčka Vratislav Junek.

„Myslím si, že za bojovnost a to, co kluci na hřišti předváděli, jsme si vítězství zasloužili. V utkání je ještě hodně chyb, to ale vyladíme. Dali jsme tři branky a podle mého to byl zápas Václava Baška, který dvě branky dal a na jeden nahrál. Jsem spokojený, jsem rád za hráče. Snad je to nakopne. Konečně viděli, že se dají vstřelit branky a uhrát body,“ řekl.

V zápase se nešťastně zranil Peter Mráz, který přišel o dva zuby: „Podařilo se mi Petera dostat na hřiště. Bohužel se zranil při srážce s brankářem a musel odstoupit. Doufám, že ho to neodradí a připojí se k nám a pomůže nám. Přeji mu brzké uzdravení,“ doplnil Vratislav Junek.

Branky: 39. a 68. Hrynčuk – 53. a 72. Bašek, 87. Hybler.

Čáslav B: Bína – Dastych (58. Havránek), Mráz (43. Kubín), Havrda, Lebduška, Gonda (90. Sechovec), Spáčil, Fišr, Bašek, Ronovský, Hybler (90. Tůma). Trenér Vratislav Junek.