ČÁSLAVRMSK "Cidlina" Nový Bydžov
so 28. 9. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 13 – skupina C, 8. kolo
174_20241002_100336.jpg
1356_20241003_082839.jpg

Čáslavští doma na Cidlinu nestačili

V dalším domácím utkání narazili čáslavští na soupeře z třetího místa tabulky Cidlinu. Hosté přijeli s chutí vyhrát, a to bylo vidět také na hřišti. Na začátku utkání se ujali vedení, které už dokonce zápasu nepustili. Čáslavští celkově obdrželi 11 branek.

FK Čáslav - RMSK “Cidlina“ Nový Bydžov 2:11 (1:2; 1:3; 0:6)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Zápas měl uvadající tempo z naší strany. Naopak soupeř celou dobu držel svůj standard, a to také odráží skóre v jednotlivých třetinách. Už u rozcvičky bylo na některých vidět, že dnes prostě chtít nebudou. Prvních šedesát minut tak nějak šlo, i když to určitě nebyl výkon na 100 %. Vypracovali jsem si nějaké šance, ale soupeř si jich vypracoval mnohem více, zejména svým dobrým pohybem po hřišti. My jsme dnes byli líní a nechtělo se nám do sprintu ani do soubojů.“

„Ale posledních třicet minut to nebyl tým, který znám. Celou dobu se soupeřem tak nějak držíme krok a poslední třetinu se na to kluci úplně vykašlou. Nejhorší na tom je, že nebyli tým, ale na hřišti začala panovat “nekázeň“. Takhle to určitě nepůjde. Po zápase jsme si k tomu řekli svoje a doufáme, že už se to nebude opakovat! Bohužel za dnešní výkon kluky určitě pochválit nemohu.“

Branky: Feierfeil, Jelínek.

Čáslav: Horáček P., Adamčík, Junek, Šimek, Hortenský, Feierfeil, Horáček A., Vančura, Svoboda, Perclová, Dudych, Vilímek, Jelínek, Šafařík.