FK Dukla Jižní MěstoČÁSLAV
so 7. 9. 2024 14:30 @ Schulhoffova - tráva, 2. česká liga žáků U 13 – skupina C, 5. kolo
1315_20240909_102237.jpg

Čáslavští předvedli jeden z nejhorších výkonů

První školní víkend se čáslavští vypravili na hřiště Dukly JM. Domácí hráli druhé utkání v soutěži a chtěli si připsat první tři body do tabulky. To se také ukázalo jako hlavní, protože domácí chtěli více než čáslavští. Čáslav po odevzdaném výkonu odjela s nula body a osmnácti brankami k tomu!

FK Dukla Jižní Město : FK Čáslav 18:5 (6:2; 5:1; 7:2)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Nevím, co na našem výkonu mám tentokrát hodnotit. Soupeři jsme tři body darovali. Výkon, který snesl měřítko, byl od Vandy. Ta jediná bojovala a snažila se se zápasem něco udělat. Bránila a když to šlo, tak i útočila. Bohužel jeden ze třinácti je opravdu málo.“ „Nebyli jsem dnes důrazní. Na hřišti to vypadalo tak, že kluci ani hrát nechtějí, že přijeli, protože museli. Takhle špatný výkon jsem dlouho nezažil. Naše krajní obrana jako by nebyla. Útočníci si ani dovolili jeden na jednoho. I přestože se nám to minulé zápasy dařilo. Záložníci téměř bez pohybu, hlavně ty krajní. Rozehrávka od branky hrozná.“ „Budu muset něco změnit, minimálně co se týče tréninků. Takovéto výkony se nesmí opakovat. Je mi líto, že na tohle rodiče musí koukat, když to má být vrchol našich tréninků a kluci mají ukázat co se naučili. Pak to vypadá, že na trénincích neděláme nic. Je to moje vizitka.“

Branky: 3x Hortenský, Kupera, Šimek.

Sestava: Adamčík, Junek, Šafařík, Šimek, Vilímek, Perclová, Jelínek, Kupera, Hortenský, Feierfeil, Horáček, Pavelka, Vančura.