Ve šlágru 20. kola HDT.CZ Krajského přeboru mužů si fotbalisté Čáslavi připsali cenné vítězství, když na hřišti Velimi zvítězili 2:1. Díky tomuto výsledku si upevnili první místo v tabulce a svému soupeři odskočili už na rozdíl devíti bodů.
Po víkendovém startu pokračoval středočeský krajský přebor hned ve středu vloženými zápasy 15. kola. Po nedělní výhře 2:0 na Nespeky se čáslavští fotbalisté představili opět doma, přivítali SK Doksy, který v sobotu prohrál v Poříčí n. S. 5:2.
„Výsledkově se nám vstup do sezóny vydařil,“ konstatoval trenér Čáslavi Roman Kučera a navázal: „Bohužel jsme ale v zápase podali slabý výkon. Utkání jsme herně nezvládli. Nebyl to od nás dobrý týmový výkon a značná část hráčů neodehrála dobré utkání,“ mrzelo jej.
„Potěšil mě akorát Aleš Chábera a střídající Karel Hejný, kteří dali po dvou brankách. Musím přiznat, že po utkání jsem byl hodně rozzlobený. My jsme v podstatě v některých herních činnostech propadali. Kdyby byl soupeř efektivnější, tak ten výsledek takový nebyl a zápas by skončil třeba remízou,“ uzavřel naštvaně.
Branky: 1. Junek, 17. a 65. Chábera, 78. a 90+3. Hejný – 84. Bartoš, 90+1. Pešička (pok. kop).
Rozhodčí: Drábek – Orálek, Kohout. Žluté karty: Vyhnánek, Junek – Zimerman, Doležal. Diváků: 150.
Čáslav: Vyhnánek – Záruba, Turek, Vencl, Nešpor (75. Ronovský) – Junek, Nekvinda, Kučera (66. Kraj), Slavík (55. Konyvka) – Turyna (55. Hejný), Chábera (75. Bašek). Trenér Roman Kučera.
Doksy: Švarc – Havelka, Černý, Zimerman, Pešička, Matějka, Čampulka, Bartoš, Nesládek (76. Fišer), Čapek (67. Prošek), Dojcsán (46. Doležal). Trenér Tomáš Procházka.