Další postup v Planeo Cupu!

Z našeho nepovedeného výkonu v prvním střetnutí proti domácímu týmu jsme se rychle oklepali a v dalších třech zápasech jsme jasně dominovali herně i gólově. V posledním utkání jsme řádně potrápili prvoligovou Mladou Boleslav. Tři jednoznačné výhry, dvě prohry 0:1 znamenaly třetí místo v turnaji a postup mezi nejlepší týmy turnaje Planeo Cup. Potěšující skutečností je, že jsme dali nejvíce branek ze všech zúčastněných mužstev a společně s MB jsme obdrželi nejméně gólů.

Hodnocení zápasů - trenér Miroslav Paták:

"Celkově spokojenost hlavně s předvedenou hrou a přístupem našich hráčů od druhého zápasu. Zasloužený postup do dalšího kola turnaje."

TJ Slavoj Předměřice nad Labem - FK Čáslav 1:0

Houževnatý a bojovný výkon domácích slavil úspěch proti našemu bezkrevnému vystoupení v prvním zápase.

FK Čáslav - FC Hlinsko 4:0

Do druhého zápasu jsme vstoupili útočně naladěni a soupeře jsme k ničemu nepustili.

2. Centr Němce brankář vyrazil a Černý mu míč poslal do brány, 1:0.

4. Ferho nájezd gólman zneškodnil, ale na Němcovu dorážku byl krátký, 2:0.

12. Střela Němce, dorážka Spáčil, 3:0.

17. Roubíček prostrčil míč mezi obránci do běhu Ferimu, ten zvýšil na 4:0.

FK Čáslav - SK Lázně Bohdaneč 3:0

Sebevědomí a klid v zakončení jsme si přenesli do dalšího zápasu,

1. Ručička na hodinkách ještě neukončila první minutu zápasu a Němec už otevřel skóre v náš prospěch, 1:0.

13. Němec se probil od lajny autového vhazování až před bránu a zvýšil na 2:0.

18. Spáčil po několika kličkách přesně přihrál a Nevole dal na 3:0.

FK Čáslav - SK Sparta Kolín 4:0

V derby jsme byli jasně lepším týmem.

2. Svůj cit pro míč předvedl Štěpánek. Nejdříve si jemným obloučkem přehodil obránce a hned na to přeloboval i brankáře Kolína, 1:0.

4. Roubíček pěknou finální přihrávkou vyslal Němce a bylo 2:0.

12. Naše útočné "eso" na hrotu Spáčil, nejdříve předvedl jak si kontrolovat míč při obcházení protihráče, pak rychlé nohy, klid v zakončení a nakonec radostné emoce ze vstřelené branky, 3.0.

14. Feri předvedl ukázkové "nůžky", 4:0.

FK Mladá Boleslav _ FK Čáslav 1:0

Naše první zkušenost s týmem z 1. české ligy žáků U12. Soupeř měl velké procento držení míče, ale naše bránění mělo dlouhé minuty kvalitu. Dvakrát jsme ohrozili bránu soupeře, ale gól jsme nedali. Soupeř byl fotbalovější a nakonec i šťastnější.

FK Čáslav: Lízálek - Černý, Čertek, Feri, Němec, Nevole, Roubíček. Spáčil, Spěvák, Šotola, Štěpánek. Trenéři Paták Miroslav. Peška Josef, Lízálek Josef.