ČÁSLAVFK Benešov
2:5
so 7. 9. 2024 12:15 @ Vodranty / tráva, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina C, 5. kolo

Další prohra v domácím prostředí

Další domácí zápas přinesl další zklamání. Nejprve pár polehčujících okolností – adaptační kurzy nových středoškoláků a páteční taneční měly za následek, že tréninková docházka měla k ideálu daleko. Kapitána Petra Vavřinu bolavé koleno vyřadilo ze hry na delší časový úsek. Další zranění hráči, se snad brzy objeví na hřišti.

FK Čáslav – FK Benešov 2:5 (2:1)

V samotném zápase jsme se sice díky gólům po standardních situacích dostali do dvougólového vedení, ale jinak jsme si ze hry nevytvořili žádnou nebezpečnou situaci. Benešovští byli po celý zápas silnější na míči a Tonda Jeřicha předvedl několik luxusních zákroků včetně chycené penalty. První poločas z naší strany ještě snesl přísnější měřítko, ve druhém už jsme se jenom bránili.

Gólový scénář: 14. minuta - Ondra Petr z levé strany zahrál přetažený rohový kop, kam si do prostoru naběhl Radek Medlen a ze vzduchu uklidil placírkou míč k levé tyči.

32. minuta - Ondra se ujal rozehrávky přímého volného kopu za rohem velkého vápna na pravé straně a poslal nádherný centr za obranu, kde se v náběhu nacházel David Dražinovský a šikovně podél brankáře poslal míč do sítě.

41. minuta - hosté se dvěma kolmými přihrávkami dostali z poloviny hřiště za naši obranu, hráč sám před brankářem zvolil přihrávku k penaltě na nabíhajícího spoluhráče, který nekompromisně zakončil.

51. minuta - ztráta míče na půlce hřiště u levé lajny, rychlý protiútok do otevřené obrany a ve vápně gólově vyřešená situace dva na jednoho.

76. minuta - po naší rozehře od brány se míč dostal za naši obranu a po chybě při odkopu se odrazil před prázdnou bránu, dobíhající útočník ho jenom doklepl do sítě.

84. minuta - po chycené penaltě následoval rohový kop, kdy jsme inkasovali po nezdařeném odkopu a odražení míče před bránu k volnému protihráči.

90. minuta - rohový kop z pravé strany na úroveň zadní tyče, nedůrazné bránění a zakončení ze vzduchu nohou k tyči.

Branky: 14. Medlen, 32. Dražinovský – 41. Nulíček, 51. a 76. Podstara, 84. Moravec, 90. Vostřák

FK Čáslav: Jeřicha – Kout (53. Novotný), Pauš, Šveřepa, Machotka, Kosolapchenkov (68. Zavadil), Ozank (53. Vedral), Medlen, Dražinovský (68. Svoboda), Petr, Šanc Ma. (53. Šanc Mi.)

FK Benešov: Vondrák – Havel (86. Doležal), Nulíček (63. Moravec), Vostřák, Provazník, Stejskal, Škvor, Pessr (63. Čepera), Trantina (46. Podstara), Bubeník, Bálek