ČÁSLAVSK Český Brod
so 27. 7. 2024 10:30 @ Pod Hrádkem, Letní příprava
1261_20240726_081611.jpg

Další zápasovou prověrkou bude souboj s divizním Českým Brodem

Tempo přípravných zápasů fotbalistů Čáslavi nabírá na obrátkách. V tomto týdnu odehrají svěřenci trenéra Romana Kučery již třetí přípravné utkání. Tentokrát do čáslavských Vodrant dorazí divizní SK Český Brod. Zápas se odehraje v sobotu 27. července s výkopem v 10:30 hodin.

Čáslavští mají zatím za sebou dvě zápasové prověrky. Nejprve porazili 3:1 Slavoj Polná, ve středu pak prohráli s ligovým dorostem Pardubic 0:1.

„Z mého pohledu to byl remízový zápas. Našel jsem tam ale více pozitiv než v prvním zápase, který jsme vyhráli,“ říkal po zápase s Pardubicemi kouč čáslavského celku.

Českobrodští odehráli v létě jedno přípravné utkání. O minulém víkendu prohráli s celkem Velimi 3:1.

„První zápas po letní pauze byl dobrým tréninkem. Ukázal nám spoustu věcí, na kterých musíme pracovat,“ řekl k utkání českobrodský trenér Zdeněk Šmejkal. „Zkoušeli jsme nové rozestavení, hráli vlastně čtyři hráči, co vyšli z dorostu plus další čtyři, kteří jsou u nás na zkoušku. Navíc nám chyběla z různých důvodů spousta hráčů ze základní sestavy – Kejha, Štětina, Fikejz, Minarčin, Kadlec, Novák, Horálek, Lohoyda," dodal Šmejkal pro Kolínský deník.

Čáslav se s Českým Brodem utkala naposledy v zimní přípravě. Čáslavští v lednu zvítězili 3:2, když branky domácích stříleli Chábera, Peterka a Ronovský.

Sobotní zápas má výkop v 10:30 hodin. Přijďte povzbudit domácí borce v dalším přípravném utkání na domácí půdě.