SK Sparta KolínČÁSLAV
1:0
st 12. 6. 2024 16:00 @ Brankovická / tráva č.2, ČDŽ U 15 C, 27. kolo

Derby v Kolíně jsme výsledkově nezvládli

Mezi Kolínem a Čáslaví byl v tabulce před zápasem propastný rozdíl 20-ti bodů. I tak jsme věděli, že ve středeční dohrávce nás nečeká nic lehkého.

SK Sparta Kolín - FK Čáslav 1:0 (0:0)

Hodnocení trenérů:
Vstup do zápasu byl z naší strany znovu sebevědomý a aktivní. Domácí tým jsme přehrávali rychlou kombinační hrou. Bohužel ani jednu ze tří vyložených šancí se nepodařilo gólově zakončit. Náš výkon začal postupně vadnout. Osvěžení nepřinesla ani poločasová přestávka.
Druhý poločas se změnil v přetlačování a boj o míč i území. Taková hra vyhovovala více hráčům Kolína. Nejdříve otestovali postřeh Máti Houdka tvrdými střelami z hranice pokutového území, ale náš gólman vše s přehledem vyřešil. V 62. minutě zahrávali domácí roh, odražený míč poslal do naší brány jeden z hráčů soupeře. 1:0. Naše závěrečná snaha branku nepřinesla.

Čáslav: Houdek - Novotný, Ozank, Vavřina (63. Suchomel), Pauš (56. Chloupý), Zavadil, Vedral (56. Flieger), Rajchman, Kosolapchenkov, Kříž, Schwarzkopf (77. Krejčí). Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.