FC Slavia Hradec KrálovéČÁSLAV
2:3
ne 13. 10. 2024 12:15 @ Areál Olympia HK / tráva, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina C, 10. kolo

Dobrý výkon ukončil bodový půst

Mladší dorostenci FK Čáslav si po delší pauze opět připsali bodový zisk.

FC Slavia Hradec Králové – FK Čáslav 2:3 (1:2)

Hodnocení: „Do Hradce jsme vyrazili s jednoznačným odhodláním předvést pěkný fotbal a po dlouhé době bodově uspět. Díky dovednostem a poctivému výkonu všech hráčů jsme byli po celé utkání lepším týmem a kromě gólových situací jsme si vytvořili i další příležitosti ke skórování. Domácí se k zakončení dostali sporadicky a mnohem složitější pro nás byly některé jejich unfair zákroky.“

Gólový scénář:

0:1 - 8. minuta – standardní situaci z pravé strany rozehrál Ondra Petr za zadní tyč, kde si míč za posledním obráncem excelentně zpracoval Marek Šanc a přihrávkou před bránu vybídl ke skórování Tobiho Ozanka

0:2 – 32. minuta – první dlouhou rozehrávku od brány od Tondy Jeřichy si za půlkou zpracoval Kuba Vrdský a následně kolmicí do běhu vyslal do samostatného úniku Marka Šance, který bezpečně po zemi zakončil

1:2 – 42. minuta – po ztrátě míče v rozehrávce na vlastní polovině následoval rychlý kontr domácích, se kterým jsme si špatným vystoupením neporadili. Vyběhnuvší Tonda Jeřicha domácího útočníka vytlačil do strany, ale ten míč udržel a následně obstřelem poslal do opuštěné brány.

1:3 – 81. minuta – po trpělivé rozehrávce na vlastní polovině následovala kolmice na Kubu Vrdského, který se s míčem otočil dopředu a narýsoval další kolmici za obranu, kde byl na hranici vápna Matyáš Novotný u míče dříve než brankář, kterého jedním dotekem obešel a z pravé strany trefil prázdnou bránu.

2:3 – 82. minuta – ztráta míče u levé lajny a domácí hráč to trefil po zemi k zadní tyči

Góly: 42. Hrobský, 82. Svoboda – 8. Ozank, 32. Šanc Ma., 81. Novotný M.

FC Slavia Hradec Králové: Studený – Hruška (46. Hůla), Martinec (65. Darmovzal), Kadeřávek, Valenta, Žák, Matouš, Balucha (46. Horák), Hrobský, Rarych (65. Svoboda), Lounek

FK Čáslav: Jeřicha – Novotný L. (65. Vavřina), Ozank, Šveřepa, Novotný M., Dražinovský (65. Medlen), Petr, Kosolapchenkov (58. Vedral), Šanc Mi. (25. Machotka), Šanc Ma. (58. Pauš), Vrdský