ČÁSLAVTJ Sokol Třebeš
so 1. 6. 2024 12:15 @ Vodranty / tráva, ČDD U 17 C, 29. kolo
174_20241002_100336.jpg
1234_20240605_115829.jpg

Dobývání obranného bloku skončilo vítězstvím

Vytrvalý déšť nás donutil odehrát další domácí zápas na umělé trávě, která se stala tak trochu bojištěm, na kterém se odehrála ne moc pohledná bitva.

FK Čáslav – TJ Sokol Třebeš 3:0 (1:0)

Hosté se rozhodli docílit úspěchu ve středním obranném bloku, a tak nás od prvních minut čekalo trpělivé obehrávání a hledání cestiček k brance hostí. Občas se to povedlo míčem za obranu, ale k vážnějšímu ohrožení to nevedlo, protože v kombinaci nás po celý zápas trápila velká spousta nepřesností. K vedoucí brance nám na konci právního poločasu dopomohla nepřesná rozehrávka hostujícího brankáře, míč u pravé lajny získal Dominik Trzaskalik a přesným obloučkem ho poslal do opuštěné branky.

Ve druhém poločasu se hra trošku víc rozhýbala. Naše akce opakovaně brzdily nedostatky technického rázu a hosté vycítili šanci na návrat do zápasu. Bylo z toho několik rohů, autů a standardních situací, které jsme přestáli bez úhony. V největší příležitosti po rychlém útoku a nebezpečné střele k zadní tyči si připsal úspěšný zákrok Tonda Jeřicha. Na toto varování jsme zareagovali zvýšenou aktivitou a dvěma vstřelenými góly. Nejprve po dlouhém autovém vhazování Dominika Trzaskalika proskákal míč po malém vápně za zadní tyč, odkud ho do brány přízemní střelou uklidil Honza Procházka. Třetímu gólu předcházelo přenesení hry Lukášem Jeřábkem na levou stranu, Patrik Papoušek prošel s míčem do vápna a před bránou ho nezištnou přihrávkou předložil Kubovi Vrdskému, který jí nepohrdl.

Branky: 43. Trzaskalik, 81. Procházka, 88. Vrdský

FK Čáslav: Jeřicha – Novotný, Procházka, Krejza, Trzaskalik, Rajchman (60. Jeřábek), Medlen, Popílek, Holý (60. Papoušek), Tlustý (60. Šveřepa), Vrdský.

TJ Sokol Třebeš: Kříž – Jelínek, Rolek, Nyklíček, Ottmar, Formánek, Šmíd (80. Vlach), Sovák (80. Jarkovský), Kopecký, Saip, Šolc.