FK NáchodČÁSLAV
3:0
st 25. 9. 2024 14:15 @ Náchod - Běloves, UMT, 3. česká liga dorostu U 19 – skupina C, 6. kolo

Dohrávku v Náchodě jsme nezvládli

Středeční dohrávku jsme v Náchodě hrubě nezvládli. Domácím jsme podlehli rozdílem tří branek!

Náchod - Čáslav 3:0 (2:0)

Hodnocení trenéra:

„Odložený zápas s Náchodem nás nezastihl v dobrém rozpoložení a od začátku jsme tahali za kratší konec. Soupeř byl rychlejší, agresivnější a svým pohybem nás nutil k chybám, které dokázal využít. První gól padl v 17.minutě po rohovém kopu, který jsme ještě odvrátili, ale odražený míč rychle vrátil soupeř před naši branku, kde zůstal trestuhodně nepokrytý hráč, který si se šancí zkušeně poradil. O 10 minut později to bylo již o 2 branky, kdy Spáčil čekal tak dlouho na pomalou přihrávku od Černocha, až z toho vznikla brejková situace 2:2, kterou Náchod skvěle vyřešil jednoduchou narážečkou a Jeřicha v brance, který nahradil distancovaného Málka, neměl šanci. Na to jsme reagovali dvojitým střídáním již ve 30. minutě, kdy jsme na hřiště poslali Dražinovského a Trzaskalika, aby zlepšili mdlý výkon a hlavně zvýšili pohyb a agresivitu v osobních soubojích.

To se částečně povedlo, ale nevedlo to k žádnému vážnějšímu ohrožení branky soupeře, a tak jsme odcházeli do kabin s dvoubrankovým mankem.

Ani poločasová bouřka v kabině a další střídání nepomohlo ke zlepšenému výkonu. Naopak Náchod přidal v 62.minutě po jednoduchém nákopu za obranu třetí branku a tím definitivně rozhodl o osudu utkání. V dalším průběhu jsme mohli inkasovat další branky, ale proti byl dobře chytající gólman Jeřicha. My jsme si za celý zápas nevypracovali vyloženou šanci a zaslouženě prohráli 3:0.“

Čáslav: Málek - Vilímek, Procházka, Filip, Krejza - Popílek, Spáčil, Rajchman, Holý - Černoch, Roček. Střídali: Dražinovský, Hybler, Jeřábek, Trzaskalik, Švanda.