ČÁSLAVFC VELIM
ne 8. 9. 2024 17:00 @ Vodranty / tráva, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 5. kolo
1313_20240909_085133.jpg

Duel stoprocentních příliš fotbalové krásy nepobral, v závěru se červenalo!

V šestém kole krajského přeboru se potkaly dosud dva stoprocentní celky. Čáslav narazila na fotbalisty Velimi. Pěkná návštěva se ale hezkého fotbalu nedočkala. „Přišla vynikající divácká kulisa. Nicméně lidé si nezasloužili vidět takto nehezký fotbal,“ řekl po utkání trenér Čáslavi Roman Kučera.

Čáslav – Velim 1:1 (0:1)

„Nejsme spokojení s výsledkem a předvedenou hrou. Utkání bylo nevydařené. Rozhodla první branka, kdy se soupeř dostal do výhody. My jsme se za celý zápas nedostali do obvyklého tempa,“ mrzelo trenéra Čáslavi Romana Kučeru.

„Měli jsme problém s výstavbou hry, rozehrávkou. V řadě momentů jsme se přizpůsobili soupeři, kdy hru kouskoval a hrál na výsledek jedna nula. Sice jsme dokázali srovnat ale víc už jsme nepředvedli,“ hlesl.

„Ve všech atriubutech jsme zápas nezvládli. Chtěl bych poděkovat lidem, že přišli na fotbal, fandili a doufám, že příště přijdou znovu,“ pochvaloval si Kučera pěknou návštěvu a pokračoval: „Je potřeba říct, a to není výmluva, že jsme v týdnu bojovali v týmu s virózou a máme velkou marodku. Vypadli nám ze sestavy dva střední záložníci, klíčoví hráči Junek s Kučerou, takže to také ovlivnilo přípravu. V pátek jsme navíc vůbec netrénovali, protože někteří hráči měli teplotu a někteří zůstali nemocní. Takže i tímto byl náš výkon ovlivněn,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 81. Nešpor – 43. Hannich.

Rozhodčí: Asník Daniel – Svoboda Richard, Laštovička Stanislav. Diváků: 350. Červené karty: 90. Hejný – 82. Vocel.

Čáslav: Vyhnánek – Konyvka, Vencl, Turek, Záruba – Kraj (63. Hejný), Nekvinda, Nešpor, Slavík – Turyna, Chábera. Trenér Roman Kučera.

Velim: Dejmek – Pych, Náděje (90. Němec), Korenc, Křelina (76. Kukal), Šindelář, Hannich, Vocel, Čapek, Šourek, Vácha (89. Pena). Trenér Radim Truksa.