1285_20240823_104746.jpg

Feri zatížil konto Pardubic šesti brankami!

Týden před prvním mistrovským zápasem vyrazil tým FK Čáslav U12 poměřit síly do města perníku - Pardubic.

FK Pardubice U11 - FK Čáslav 5:11 (3:6, 1:1, 1:4)

Domácí hráči od první minuty hýřili pohybem, předváděli rychlou práci s míčem a snažili se o časté zakončení. V naší sestavě měli velmi úspěšný den oba brankáři. Vašek Vacek i Táda Lízálek předvedli během zápasu spoustu úspěšných zásahů i bezchybných rozehrávek a náš tým určitě podrželi.

O našem vedení v první třetině zápasu se postaraly přesné finální přihrávky našich hráčů na rychlonohého ostrostřelce Lukáše Feriho, který v úvodní části zatížil konto soupeře pěti brankami. Příjemným zjištěním bylo, že nejen rychlé nohy a kreativní zakončení skončilo gólem. Při čtvrté brance "propálil" rukavice domácího gólmana ze střední vzdálenosti při páté brance si všiml vysokého postavení brankáře a přeloboval ho skoro z poloviny hřiště.

Druhá třetina byla z našeho pohledu velmi vyrovnaná. Na obou stranách se výborně kombinovalo a oba soupeři velmi dobře bránili.

Ve třetí části utkání jsme začali mít míč více ve svém držení. Dobrou kombinační hrou jsme se dokázali propracovat z obrany až do útočných prostorů a zakončit.

Z pohledu trenérů to byla skvělá zkušenost zahrát si proti týmu, který po celý zápas chtěl hrát fotbal.

Branky FK Čáslav: Feri 6, Spěvák, Spáčil, Černý, Roubíček, Vondráček.

Sestava FK Čáslav: Vacek, Lízálek - Becévu, Černý, Feri , Nevole, Novák, Pulkert, Roubíček, Spáčil, Spěvák, Štěpánek, Veselý, Vondráček, Žemba. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef