ČÁSLAVFK Pardubice U19
0:1(0:0)
st 24. 7. 2024 18:00 @ Pod Hrádkem, Letní příprava

Fotbalisté Čáslavi na obranu ligového dorostu Pardubic recept nenašli

Druhé přípravné utkání absolvovali ve středu v podvečer fotbalisté Čáslavi. Utkání s ligovým dorostem FK Pardubice nakonec domácí nezvládli a brankou ze druhého poločasu prohráli nula jedna.

Čáslav – Pardubice U19 0:1 (0:0)

Čáslavští odehráli velmi dobrý první poločas. Svého soupeře v úvodní třicetiminutovce přikovali na obranné polovině, avšak vyložených šancí si vytvořili pomálu. Hned v první minutě na pěkný centr Slavíka nedosáhl Turyna. Chvilku před poločasovou pauzou pláchl hostující obraně Slavík, který zpětnou přihrávkou našel Spáčila, jenž ovšem mířil jen do rukou pardubického brankáře.

Do druhého poločasu domácí prostřídali a otěže zápasu s postupem času přebírali hosté. Ovšem za stavu nula nula mohl poslat domácí do vedení Vilím, který ale přes ležícího obránce neprocpal míč do prázdné brány. A tak rozhodli hosté, kteří z brejkové situace vstřelili po několika odrazech rozhodující branku zápasu – 0:1.

„Myslím si, že se prvním poločase naše hra v obraně i v útoku přibližovala parametrům mistrovského zápasu. V prvním poločase jsme na tom byli lépe než soupeř. Po našem prostřídání naše hra postupem času uvadala,“ konstatoval trenér Čáslavi Roman Kučera a doplnil: „ Podle mého to byl remízový zápas. Byli jsme lepší v prvním poločase, soupeř zase ve druhém."

Branka: 71. hosté.

Čáslav I. poločas: Vyhnánek – Záruba, Vencl, Turek, Nešpor – Spáčil, Kučera, Nekvinda, Slavík – Turyna, Hejný.

Čáslav II. poločas: Vyhnánek (65. Beran) – Záruba (65. Marek), Vencl (65. Dastych), Turek, Nešpor – Vilím (70. Slavík), Nekvinda, Junek, Kraj – Ronovský, Bašek. Trenér Roman Kučera.

Sestřih zápasu (přehrajete i kliknutím na titulní foto) nebo ZDE!