1267_20240806_105630.jpg

Fotbalový kemp v Žehušicích navštívil hráč Sparty Praha

Fotbalový klub Čáslav v letošním červenci znovu uspořádal fotbalový kemp v areálu ZŠ Žehušice. Pestrý sportovní program čekal na dvaadvacet dětí pod dohledem trenérů Turyny, Svobody, Spáčila a Šťastné po celý týden! V průběhu kempu děti překvapil svou návštěvou hráč Sparty Praha Patrik Vydra, který je v současné době na hostování v klubu FK Mladá Boleslav.

„V Žehušicích máme perfektní podmínky pro trénink jak ve venkovním prostředí, tak v případě nepříznivého počasí v tělocvičně,“ připomněl trenér kempu Jakub Svoboda a pokračoval: „Tento kemp je oproti Čáslavi nízkokapacitní. Máme hranici přibližně dvaceti až pětadvaceti dětí, kterým se věnujeme v počtu až čtyřech trenérů. Můžeme si tak dovolit více pracovat s detailem a děti mají téměř individuální přístup,“ konstatoval.

FK Čáslav pořádá v termínu 12. - 16. srpna ještě druhý turnus, a to přímo ve sportovním areálu Vodranty v Čáslavi. Na kemp zbývá poslední volné místo! V případě zájmu prosím kontaktujte koordinátora kempů Mgr. Jana Spáčila – tel.: 724 349 287.