ČÁSLAVSK Vyžlovka
7:6
čt 3. 10. 2024 16:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 12 – skupina C, 6. kolo

Herně jsme se trápili, přesto máme tři body

Papírově to měl být jednoduchý zápas. Nováček naší skupiny se nachází v dolních patrech tabulky, navíc jsme ho v přípravném zápase celkem jednoznačně porazili. Opak byl však pravdou.

FK Čáslav - SK Vyžlovka 7:6 (1:2, 4:1, 2:3)

Herně jsme se trápili. Když hráči Vyžlovky šli 17 minut před koncem zápasu do vedení 5:6, bylo zaděláno na pěkné drama. Naštěstí to bylo drama se šťastným koncem

Hodnocení zápasu - trenér Miroslav Paták:

„Ač nemůžeme klukům upřít snahu, bojovnost, odhodlání, fotbalově nám to prostě nelepilo. Jednoduše řečeno s úctou k soupeři, měli bychom takové zápasy zvládnout ve větší kvalitě a dominanci.“

Branky FK Čáslav:

25. David Štěpánek ukončil naše zbrklé pokusy o zakončení a z velké dálky vymetl pavučiny v pravé šibenici soupeřovi brány. 1:1
31. Feriho přízemní centr uklidil do brány Táda Roubíček. 2:2
41. a 43. Tonda Němec projevil svůj čich na góly a během tří minut dvakrát skóroval
51. Kolmou přihrávku od Zdendy Vondráčka zakončil Lukáš Feri kličkou brankáři a dal do prázdné brány. 5:3
78. Paráda zápasu. Aktéři poslední branky si vyměnili role. Na ostrý rohový kop Lukáše Feriho si perfektně naběhnul Zdenda Vondráček a hlavou umístil míč do soupeřovi brány. 6:6
81. Rozhodující gól zápasu vstřelil při absenci Matyho Rejthárka nový kapitán našeho týmu Lukáš Feri. 7:6