ČÁSLAVMFK Chrudim
3:3
st 11. 9. 2024 17:30 @ Paběnice, 2. česká liga žáků U 14 – skupina C, 2. kolo

Heroický výkon přinesl zlatý bod s Chrudimí

Ve středu 11. září jsme v našem ojedinělém zápasovém azylu v Paběnicích přivítali tradičně nepříjemného soupeře z Chrudimi. Takto divoký průběh ale čekal jen málokdo! Čáslavští borci k překvapení všech odvrátili tříbrankové manko a remíza 3:3 tak v tomto případě skutečně chutnala jako výhra!

Čáslav - Chrudim 3:3

Od úvodu jsme soupeře naháněli, co nám síly stačily. Chrudim nedostala ani metr volného prostoru ke kombinaci, naši kluci skutečně od samého začátku hráli na hranici svých možností! Neustálý tlak, důraz a dostupování vedl zákonitě i k několika šancím na naší straně, bohužel jsme ale nebyli schopni proměnit. Naopak soupeř našel několik okének v naší defenzivě a do poločasu dvě z nich využil. Zkraje druhého dějství hosté bohužel zvýšili už na 0:3 z našeho pohledu, pak jsme se ale přihlásili o slovo my. Tři branky v rozmezí deseti minut znamenaly najednou vyrovnané skóre! Dokonce jsme ještě v samém závěru několika šancemi sahali po úplném obratu, bod ale bereme všemi deseti.

Branky Čáslavi: Patejdl, 2x Vondra

Sestava: Růžička - Zikmunda, John, Babák, Šmíd - Lebeda, Mariani, Patejdl - Černý, Pchelintsev, Paula. Střídání: Perclová, Vondra, Zelený. Trenéři: M. Bílý, M. Kotrba.