Související zápas

FK Dukla Jižní MěstoČÁSLAV
3:0
ne 8. 9. 2024 10:00 @ Schulhoffova - tráva, 2. česká liga žáků U 14 – skupina C, 5. kolo

I přes prohru dobrý výkon na Dukle

V dalším kole 2. české ligy jsme zavítali do hlavního města, kde jsme se utkali s místní Duklou Jižní Město. Šancí bylo spousta na obou stranách, vyspělejší soupeř ale dokázal několik z nich proměnit a v poměru s naší prozatímní střeleckou nemohoucností z toho byl výsledek 3:0.

Dukla JM – Čáslav 3:0 (0:0)

První poločas se odehrával ve vysokém tempu, akce střídala akci a rychlé protiútoky na obou stranách musely diváky bavit! Z toho pramenící gólové šance ale končily pouze na tyčích a břevnech obou gólmanů, do šaten jsme tak odcházeli za nadějného stavu 0:0.

Druhý poločas nám bohužel začaly docházet síly, naše hra už nebyla zdaleka tak lehká a svižná, jako tomu bylo v úvodním dějství. Dukla naopak zvládla ještě přidat na obrátkách a nakonec nám 3 branky vstřelila. I přes prohru je ale toto utkání pro nás všechny velikou motivací do další práce, v naší soutěži se totiž skutečně dá hrát s každým!

Čáslav: Votruba - Svoboda (41. Váňa), Zikmunda, John, Černý (C) (41. Vaľko) - Lebeda, Mariani, Patejdl - Šmíd, Paula (72. Zelený), Pchelintsev.