Mnichovohradišťský SKČÁSLAV
ne 11. 8. 2024 17:00 @ Mnichovohradišťský SK, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 1. kolo
1271_20240812_113534.jpg

Juniorka přijela z Mnichova Hradiště s ostudným debaklem!

Fotbalisté čáslavské rezervy zahájili sezónu šesté ligy na půdě jednoho z favoritů soutěže. Zápas hostům v Mnichově Hradišti ale vůbec nevyšel, prohráli vysoko 0:8!

Mnichovo Hradiště – Čáslav B 8:0 (5:0)

„Prohrát osm nula je z naší strany trapné. Udělali jsme osudu. Jsem naštvaný,“ uvedl po zápase trenér čáslavské juniorky Vratislav Junek.

„Ve dvacáté minutě prohráváme tři nula a je po zápasy. Nicméně jakým způsobem branky inkasujeme je obrovsky naivní. Obrana hořela jako Pepo. Devět hráčů předvedlo katastrofální výkon,“ kroutil hlavou.

„Dobře zápas odehrál akorát Fišr a Beran. Ve druhém poločase se dobře jevil Spáčil, ale sám to neuhraje. Soutěž bude letos hodně těžká. Kluci se musí zvednout, protože to, co jsme předvedli v tomto zápase, bylo trapné,“ uzavřel naštvaně.

Branky: 3. a 22. Razák, 15. a 67. Geissler (první pok. kop), 31. Knobloch, 45. a 52. Vegricht, 86. Horák.

Čáslav B: Beran – Houfek, Kubín (46. Spáčil), Suchý (46. Ondráček), Lebduška, Dastych (64. Sechovec), Klepal (46. Havránek), Havrda, Gonda, Fišr, Hybler (46. Tůma). Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!