ČÁSLAVSK POLABAN Nymburk
ne 13. 10. 2024 16:00 @ FK Čáslav - tráva č.1, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 10. kolo
174_20241002_100336.jpg
1370_20241014_094529.jpg

Juniorka urvala tři body, byť byla v utkání horším týmem

Souboj dvou regionálních celků se odehrál na hřišti v Čáslavi, kde tamní rezerva hostila Polaban Nymburk. V dalším díle fotbalové I.A třídy se z těsné výhry radovali domácí borci, i když hosté měli o dost více šancí.

Čáslav B – Polaban Nymburk 2:1 (2:0)

„Utkání lze hodnotit tak, že jsme utrpěli vítězství,“ přiznal Vratislav Junek, trenér čáslavské rezervy. „Nymburk byl lepší, nám se nedařilo. Nemůžeme být s výkonem spokojeni, ale naštěstí máme tři body. Někdy to tak v tom fotbale je. Jindy hrajeme dobře a body nemáme, tak teď se to obrátilo,“ hlesl krátce Junek.

„Největší zklamání v sezoně, jinak to označit nemohu,“ byl rozladěný trenér nymburského Polabanu Vít Caudr. „Utkání, které máme vysoko vyhrát, tak prohrajeme naprostou nemohoucností našich hráčů vstřelit branku. Když k tomu připočtu dvě chyby našeho brankáře, tak z toho je naprosto hloupá a zbytečná prohra. Hráčům mohu odpustit to, že jsou ´dřeváci´, ale nemohu jim odpustit, že místo toho, aby přidali větší úsilí, tak přestanou být aktivní. Ve druhém poločase se úsilí zvedlo, měli jsme drtivou převahu, ale musím ocenit domácí mužstvo za obrovskou bojovnost. Bohužel nedokážeme přenést zakončení z tréninků do zápasů. Body ztrácíme tak, jak nakládáme se šancemi,“ litoval kouč poražených.

Branky: 15. Dastych, 43. Hybler – 67. Kukla.

Čáslav B: Málek – Kubín, Mráz, Lebduška (34. Houfek), Havránek (81. Novák), Čuchal, Klepal, Havrda, Gonda (25. Hybler, 61. Tůma), Dastych (85. Sechovec), Fišr.

Polaban Nymburk: Plaček – M. Šimon, Holakovský, Hoffmann, Sladkovský, Hrdlička, Macek, Hobík (61. Kukla), J. Šimon, Vacík, Hájek (72. Filip).

Zdroj: Deník, Vladimír Malinovský.