SK Kosmonosy "B"ČÁSLAV
ne 2. 6. 2024 17:00 @ Kosmonosy - tráva č.1, 1.A třída sk. B muži, 29. kolo
1232_20240603_092721.jpg

Juniorka v oslabení otočila zápas s rezervou Kosmonos!

Parádní obrat ve skóre se podařil čáslavské juniorce na půdě rezervy Kosmonos. Hosté hráli od 71. minuty bez vyloučeného Lebdušky, i přesto dokázali dvěma brankami otočit skóre ve svůj prospěch a do tabulky si tak připsali další tři body. Juniorka tak poskočila již na desátou pozici.

Kosmonosy B – Čáslav B 2:3 (1:1)

„Máme zasloužené tři body. Měli jsme dát i více branek. Soupeř byl na hřišti horší, i když jsme posledních dvacet minut hráli v oslabení o vyloučeného hráče,“ konstatoval po utkání trenér juniorky Vratislav Junek.

„Vítězství jsme si zasloužili, dokázali jsme v desíti otočit zápas. Vezeme si tři body, nehráli jsme špatně. Doufám, že jsme se již dostali do klidu a chceme v posledních dvou domácích potěšit diváky dobrou hrou,“ doplnil.

Branky: 3. Boxan, 63. Zajíček – 34. Roček, 85. Dastych, 91. Peca.

Čáslav B: Beran – Havrda, Peca, Čuchal, Vilím, Ronovský, Klepal, Lebduška, Gonda (59. Novák), Roček (62. Dastych), Houfek. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!