ČÁSLAVTJ Slavoj Vrdy
ne 29. 9. 2024 16:30 @ FK Čáslav - tráva č.1, NEXT REALITY 1.A třída sk. B (6.liga sk.B), 8. kolo
174_20241002_100336.jpg
1341_20240930_081538.jpg

Juniorka ztratila proti Vrdům tříbrankové vedení!

Osmé kolo I. A třídy, skupina B nabídlo i druhé derby týmů z regionu: Po zápase Hlízov – Uhlířské Janovice se v neděli hrálo utkání Čáslav B – Vrdy:

Čáslav B – Vrdy 3:3 (3:3)

Trenér čáslavského béčka Vratislav Junek nebyl po utkání příliš nadšený: „Z výsledku jsem zklamaný. Hráli jsme se soupeřem, co nakopává dlouhé míče do soubojů, fotbal se moc nehraje. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Udělali jsme krásné branky, dali branky. Mělo jich být asi i více. Soupeři jsme pak na dvě branky nahráli, další přidal z pokutového kopu,“ popisoval.

„Ve druhém poločase to byla mlácená. Přesto jsme si šance vytvořili, ale nebyli jsme přesní. Pro mě je to s tímto soupeřem ztráta dvou bodů. Bohužel se v závěru zranil brankář, který musel s nohou odjet na šití. Máme jen bod. Z vítězného zápasu je to málo,“ uzavřel zklamaně.

„Druhý poločas byl napínavý na obou stranách, hodně šancí, standardně vyhecované, padla i červená karta,“ hodnotil zápas trenér Slavoj Vrdy Roman Masopust. „V 15. minutě jsme byli zralí na ručník, domácí vedli 3:0, začátek se nám vůbec nepovedl. Nebyli jsme vůbec schopni hlídat rotaci čáslavských hráčů,“ přiznal a pokračoval: „Jelikož domácí áčko hrálo v sobotu, kádr béčka Čáslav doplnila a bylo jasné, že na tom po hráčské kvalitě bude dobře. Bylo to vidět, my jsme na začátku prostě nestíhali.“

Teprve po dvaceti minutách se Slavoj dostal do hry. „Maličko jsme přeskupili sestavu, soupeře začali dostupovat a byli aktivnější směrem nahoru. Do přestávky se nám podařilo vyrovnat na 3:3. Už po gólu na 3:1 se hra srovnala,“ řekl k druhému poločasu Roman Masopust a doplnil: „Druhý poločas přinesl hodně šancí na jedné i druhé straně, otevřený zápas mohl skončit tak i tak. My jsme spokojení, jak jsme se v prvním poločase dokázali dostat z nepříznivého vývoje.“

Branky: 6. Vilím, 8. Havránek, 12. Gonda – 35. pok. kop Semrád, 19., 39. Vávra.

Rozhodčí: Vašíček – Pudil, Chalupa. ŽK: Gonda, Čuchal, Ronovský, Klepal – Nový, Šveřepa, L. Petr, Semrád, T. Petr. ČK: 90. Gonda. Diváků: 250.

Čáslav B: Beran (90.+5 Suchý) – Kurka (46. D. Dastych), Mráz, Lebduška, Gonda, Fišr (66. Klepal), Čuchal, Havránek (46. Houfek), Vilím, Ronovský, Bašek. Trenér Vratislav Junek.

Vrdy: Kopecký – Andrle, Semrád, L. Petr, Mikyska – Nový, M. Volenec (75. Šranko), Vavřina – Šveřepa (80. D. Kapounek), Vávra, T. Petr (90.+6 Luk. Mužátko). Trenér Roman Masopust.