1248_20240618_101356.jpg

Klubová rozlučka se sezónou se uskuteční v sobotu 22. června

FK Čáslav opět po roce nachystal pro své členy na sobotu 22. června společnou celoklubovou rozlučku s fotbalovou sezónu. Součástí programu je jak sportovní vyžití v podobě turnaje generací, kdy se proti sobě postaví týmy složené z hráčů od kategorie U12 až po dospělé, tak kulturní zábava v podání čáslavského hudebníka Tomáše Polmana, který zpříjemní večerní společenské posezení. Součástí akce je i turnaj starší přípravky a odpolední zápas staré gardy Čáslavi proti celku Ajaxu Bezměrov.

Sportovní zápolení

Sportovní klání je určeno pro hráče kategorií U12, U13, U14, U15, U17, U19, MUŽI a dívky. Sraz hráčů je ve 9:30 hod. na hlavním stadionu. Nutné si sebou donést tréninkové oblečení, kopačky … Následně rozřadíme hráče a hráčky do jednotlivých týmů a vrhneme se do sportovního zápolení. Start turnaje je naplánován na 10 hodin! Bližší informace a nominace na TURNAJ GENERACÍ zajistí trenéři jednotlivých týmů. Po skončení turnaje dojde na vyhlášení výsledků, předání cen.

V deset hodin dopoledne se na atletickém hřišti uskuteční paralelně turnaj starších přípravek. Od 17 hodin se pak na hlavním stadionu odehraje přátelské utkání mezi starou gardou Čáslavi a Ajaxem Bezměrov.

Taneční zábava

Vrcholem celého dne bude taneční zábava, kdy se o produkci postará čáslavský hudebník Tomáš Polman. K produkci a tanci využijeme prostor před restaurací. Během celého dne nebude chybět bohatý výběr z občerstvení, stánek s cukrovou vatou a mnohé další.

Doprovodný program

Pro děti bude v areálu nachystána nafukovací skluzavka, lukostřelba nebo stůl na teqball. Od hodin se pak společně mrkneme na zápas české reprezentace na EURU 2024 proti Gruzii.

Potkejme se navzájem

Smyslem celé akce je společensko-sportovní setkání členů a přátel klubu. Přijďte se potkat, prodiskutovat uplynulou sezónu, pobavit se … Těšíme se na Vaši účast!