ČÁSLAVČAFC Praha
5:9
so 12. 10. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, 2. česká liga žáků U 12 – skupina C, 10. kolo

Kolaps z první třetiny jsme již nestihli napravit

Začátky zápasů nám od úvodního kola mistrovských soutěží nejdou.

FK Čáslav - ČAFC Praha 5:9 (1:6, 0:1, 4:2)

Velmi smutný  pohled byl na náš výkon v první třetině zápasu s ČAFC Praha na UMT v Čáslavi. Výsledek 1:6 po prvních třiceti minutách, kdy jsme nedokázali zorganizovat základní návyky defenzivní činnosti a nabízeli jsme soupeři jednu možnost za druhou k ohrožení naší brány.

Hodnocení zápasu - trenér Miroslav Paták:

„První třetina totální kolaps všech našich hráčů, nenašel se nikdo, kdo se s tím chtěl porvat. Museli jsme  udělat nějaké změny a podařilo se  se kluky trochu probudit.

Druhá třetina už byla slušná do defenzivy, ale v útočné fázi jsme si nedokázali vyhovět. Třetí třetinu už jsme byli lepší, soupeře jsme mačkali, jen ta koncovka nebyla stále kvalitní. Je to už po několikáté, kdy nám utekl úvod zápasu. Budeme se muset zamyslet proč?“

Branky FK Čáslav:

25. min: střelu na bránu tečuje Tonda Němec a snižuje na 1:5

62. min.: Tony znovu rozvlní síť v bráně hostů a upravuje na 2:7

66. min.: Miki Černý si sám vybojoval míč a sám zakončil. 3:7

71. min.: Miki Černý zahrával rohový kop, po nejistém zákroku góĺmana hostů skončil míč v bráně. 4:7

85. min.: odražený míč pohotově uklidil do brány Lukáš Feri. 5:8.

Čáslav: Lízálek, Nevole - Becévu, Čertek, Černý, Feri, Němec, Rejthárek (C), Roubíček, Spáčil, Spěvák, Šotola, Štěpánek, Veselý, Vondráček. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef.