FK NáchodČÁSLAV
so 19. 10. 2024 10:00 @ Náchod - Hamra, 2. česká liga žáků U 13 – skupina C, 11. kolo
174_20241002_100336.jpg
1379_20241022_101012.jpg

Marná koncovka znamenala ztrátu všech bodů

V sobotu 19. 10. museli čáslavští vstávat brzy, protože jejich další soupeř byl Náchod. Na dlouhou cestu se vydali v očesané sestavě, ale přesto s vidinou zisku bodů. Do brány musela zaskočit Vanda, protože oba brankáři byli ze hry. Zápas byl, co se týče šancí vyrovnaný, ale bohužel čáslavští zahodili, co se dalo. Naopak Náchod své šance proměnil a nedal hostům šanci na zisk bodů.

FK Náchod - FK Čáslav 10:5  (3:1; 3:1; 4:3)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Dnešní zápas byl z naší strany od většiny neodmakaný. Jestli chceme vyhrávat, musíme si sáhnout každý na dno sil. Dnes se nám nedařila hlavně koncovka, kdy jdeme minimálně 4x sami na branku a bez gólu. Soupeř byl hratelný a ve hře nijak nedominoval. Jednu chvíli jsme byli jen na jeho polovině, ale nemohli jsme dát branku. Vždy jsme trefili brankáře i v tak velké brance.“ „Dále mě mrzí, že dnes na hřišti nebyli žádné emoce. Branky jsme neslavili, chyběl mi tam ten náboj, že se kluci o utkání chtějí poprat. Bohužel větší náboj má i náš trénink než dnešní zápas. V brance dnes musela zaskakovat Vanda, ale myslím si, že s chytáním problémy neměla, a ještě nějaké branky chytila. Jediné, co občas drhlo, byla rozehrávka.“ „Moc pozitivních slov k zápasu říct bohužel nemohu. Doufám, že příští týden to bude jiné.“

Branky: Šimek, Pavelka, Feri, Junek, Hortenský.

Sestava: Perclová, Vančura, Šafařík, Šimek, Hortenský, Junek, Feri, Feierfeil, Kupera, Pavelka, Dudych.