FC TEMPO PRAHAČÁSLAV
st 28. 8. 2024 18:00 @ Tempo UMT, 2. česká liga žáků U 14 – skupina C, 1. kolo
1299_20240830_111007.jpg

Na úvod soutěže těsná prohra s favoritem

Ve středu 28. srpna jsme zajížděli k prvnímu kolu 2. české ligy žáků na horkou půdu Tempa Praha. Naši borci trápili domácí až do posledních sekund, všechny body ale nakonec berou Pražané.

Tempo Praha - Čáslav 4:2 (1:0)

Po hektické a rychlé rozcvičce jsme měli trochu problém chytit začátek zápasu, po chvilce jsme se ale oklepali a našli recept na velmi fotbalově vyspělý domácí celek. Do 30. minuty jsme drželi bezbrankový stav, avšak po obdržené brance z 32. minuty jsme nakonec šli do kabin s těsným mankem.

Do druhé půle vyběhla úplně jiná Čáslav, sice hned v úvodní minutě druhého dějství soupeř odskočil na rozdíl dvou branek, pak jsme ale začali úřadovat my. Svým důrazem se dvakrát popral se soupeřovou obranou Mariani a zařídil snížení, respektive vyrovnání. Soupeř ale dokázal rychle odpovědět a poté ještě v závěru svou výhru do již otevřené obrany potvrdit.

Hodnocení trenérů:

„Kluky musíme pochválit. Odvedli statečný a bojovný výkon. Ke konci už nám sice trochu docházely síly, i tak jsme ale zvládli soupeři do posledních minut zatápět a sahat po bodech. Doufejme, že nás všechny tento výkon nabudí k další tvrdé práci, která nám jistě příště přinese zisk v podobě pozitivního výsledku!“

Branky Čáslavi: 2x Mariani.

Čáslav: Votruba - Černý (C), Zikmunda, John, Šmíd - Lebeda (70. Valko), Mariani, Patejdl - Zelený, Paula (70. Růžička), Pchelintsev. Trenéři: M. Bílý, M. Kotrba.