ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
3:5
so 31. 8. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 12 – skupina C, 4. kolo

O dobrý výsledek jsme přišli v závěrečných deseti minutách zápasu

Fotbalovost a kombinační hra našeho soupeře byla k vidění od prvního hvizdu hlavního rozhodčího. Hosté se dostali do vedení 1:2. My jsme otočili skóre zápasu na 3:2. Bohužel závěrečných 10 minut patřilo hráčům Slavie, kteří 3x skórovali a odvezli si tři body do Hradce Králové.

FK Čáslav - FC Slavia Hradec Králové 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)

Hodnocení hlavního trenéra Miroslava Patáka:

„Zápas měl tempo, emoce i určitou kvalitu. V první třetině byl soupeř fotbalově lepší, nám dělala problém organizace. V pauze jsme si k tomu něco řekli a výrazně to změnilo obraz hry. Nepropadávali jsme v soubojích, hráli chytře a odvážně a dostali se do vedení.

V závěrečné části to bylo už o gólech. A ty bohužel po našem špatném bránění v bloku střílel soupeř. My jsme měli dvě stoprocentní šance, které jsme nevyřešili dobře. Každopádně jsme na začátku cesty, kluci na hřišti nechali všechno a prohra se vztyčenou hlavou nám zase něco dá do budoucna.“

Branky FK Čáslav:

30. min.: V poslední minutě úvodní části zápasu se uvolnil Tonda Němec mezi dvěma hráči a poslal míč k tyči.1:1.

50. min.: Miki Černý prostrčil míč mezi obránci a Lukáš Feri po zemi k tyči vyrovnává na 2:2.

53. min.: Venda Vacek poslal míč do prostoru za obranu. Tonda Němec měl nejrychlejší reakci a poslal nás do vedení 3:2.

Čáslav: Lízálek, Vacek -  Čertek, Rejthárek(C), Černý, Spáčil, Roubíček, Vondráček, Feri, Němec, Becévu, Nevole, Šotola, Štěpánek, Spěvák, Pulkert. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef.