Ofenzivní koncert proti týmu z Havlíčkova Brodu řídil šestigólový Feri!

Po desetiminutovém oťukávání se začalo jiskřit před brankami na obou stranách hřiště. V proměňování šancí byli naši kluci úspěšnější a závěr první části hry se proměnil v náš koncert a konečných 0:6 po první třetině bylo odrazem výjimečné útočné síly hráčů z Čáslavi.

FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Čáslav 5:12

Na začátku druhé části hry se vše změnilo, jakoby mávnutím kouzelného proutku. Domácí nám nasázeli tři branky a snažili se vrátit do zápasu. Naštěstí se naši hráči včas probudili. Zlepšili obrannou činnost, dokázali udržet míč a postupně zatížili konto domácích dalšími brankami.

Skvělou práci odvedli odvedli rodiče našich hráčů. Potleskem a povzbuzováním odměnili každou hezkou akci našeho týmu.

Branky FK Čáslav: Feri 6, Štěpánek 2, Rejthárek, Vondráček, Nevole, Černý

FK Čáslav: Vacek, Lízálek - Rejthárek, Becévu, Černý, Novák, Spěvák, Feri, Spáčil, Veselý, Nevole, Vondráček, Roubíček, Šotola, Štěpánek, Pulkert .Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef, Lízálek Josef