ČÁSLAVMFK Dobříš
ne 20. 10. 2024 15:30 @ Vodranty / tráva, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 11. kolo
174_20241002_100336.jpg
1377_20241021_101525.jpg

Parádní jízda pokračuje. Čáslav si připsala desátou výhru v soutěži

Fotbalisté Čáslavi v dalším zápase páté ligy na domácím stadionu přivítali celek Dobříše. Čáslavští si po brankách Chábery, Ronovského a Kučery připsali další tři body do tabulky a upevnili si první místo v tabulce.

Čáslav – Dobříš 3:1 (1:0)

Domácí se dostali do vedení po pěkné střele Chábery na zadní tyč. Ve druhém poločase se po centru Chábery prosadil na přední tyči Ronovský. Hosté sice po dorážce střely ze střední vzdálenosti korigovali, poslední slovo ale měli domácí. Kučera si ve vápně zasekl míč, čímž poslal obránce soupeře na druhou stranu a střelou na bližší tyč uzavřel účet zápasu.

„Zisk tří bodů pro nás byl důležitý z toho pohledu, že Velim ztratila a odskočili jsme na pět bodů. Výsledek tři jedna odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. V prvním poločase jsme byli nepřesní v kombinaci, málo jsme běhali, moc se nám nedařilo,“ řekl po utkání trenér Čáslavi Roman Kučera.

„Ve druhém poločase jsme se zlepšili a zápas jsme v něm v podstatě rozhodli. Dali jsme dvě branky, ale i tak jsme nebyli úplně produktivní, protože řadu dalších příležitostí jsme neproměnili. To ale k fotbalu patří. Zápasů je hodně a nemůžeme každý zápas dát pět branek,“ uzavřel.

Branky: 20. Chábera, 53. Ronovský, 77. Kučera – 69. Boudník.

Čáslav: Vyhnánek – Záruba, Turek, Vencl, Nešpor – Kraj (89. Hybler), Junek, Kučera (79. Nekvinda), Vilím (59. Konyvka) – Hejný (31. Ronovský), Chábera (79. Bašek). Trenér Roman Kučera.