MFK Chrudim BČÁSLAV
so 28. 9. 2024 10:00 @ Chrudim, 3. česká liga dorostu U 19 – skupina C, 8. kolo
174_20241002_100336.jpg
1351_20241002_102215.jpg

Parádní výkon v Chrudimi znamenal zisk tří bodů!

Po třech dnech od zápasu s Náchodem, kde jsme předvedli nejhorší výkon v dosavadním průběhu sezóny, jsme nastoupili k zápasu na hřišti béčka Chrudimi, které patří k lídrům soutěže. A odpověď na nepovedený výkon byla skvělá.

Chrudim B - Čáslav 0:2 (0:0)

Hodnocení trenéra:

"Mužstvo ukázalo v zápase svoji skutečnou sílu a od začátku jsme se prezentovali aktivní hrou, předváděli kombinační fotbal plný pohybu a vytvářeli si i šance. Bohužel stoprocentní šance, kdy byl Černoch a Holý úplně sám před gólmanem domácích, neskončily brankou. A tak mohl přijít trest, kdy nejlepší hráč domácích Denis Boguaj přešel přes naše dva hráče, ale minul Málkovu branku.

V dalším průběhu zápasu jsme byli nadále lepším mužstvem, ale brankou neskončily ani dvě střely Hyblera ze střední vzdálenosti.

Gólu jsme se dočkali až po poločasové přestávce, kdy si po rohu Spáčila srazil míč do vlastní sítě jeden z domácích obránců.

Domácí zvýšili aktivitu, poslali do útoku třetího útočníka, ale naše obrana odolávala a nepouštěla Chrudim k vážnějšímu zakončení. Naopak mohl rozhodnout z brejku střídající Roček, ale výborným zákrokem se znovu prezentoval domácí gólman. A tak o osudu zápasu rozhodl po dalším brejku Dražinovský, kdy s Hyblerem skvěle vyřešili situaci dva na jednoho a nedal brankáři šanci."

Branky: Vlastní, Dražinovský.

Čáslav: Málek - Trzaskalik, Procházka, Filip, Krejza - Spáčil, Dražinovský, Vilímek, Holý - Černoch, Hybler. Střídali: Roček, Jeřábek, Popílek, Novotný, Rajchman.

Ilustrační foto: Josef Tůma.