ČÁSLAVSK Sparta Kolín
1:8
so 5. 10. 2024 12:15 @ Vodranty - UMT, 3. česká liga dorostu U 17 – skupina C, 9. kolo

Podprůměrný výkon skončil debaklem

Do zápasu jsme šli bez stabilní brankářské jedničky Tondy Jeřichy, který onemocněl, a zdravotní komplikace do brány nepustily ani Davida Micheru. V nabídkovém řízení mezi hráči uspěl Tobias Ozank, který se nesnadné situace zhostil se ctí. Vzájemná znalost soupeřů nám v tomto nehrála do karet a kolínští hráči se pouštěli do zakončení i z méně obvyklých pozic či situací.

FK Čáslav – SK Sparta Kolín 1:8 (1:4)

Úvodních deset minut jsme jednoznačně prospali a pustili hosty do dvougólového vedení. Potom ale následovala čtvrthodina, kdy jsme soupeře přehrávali. Vyústilo z toho snížení na 1:2 od Ondry Petra, kdy se po hezké kombinační akci v prostoru levého křídla snesl jeho centr do brány k zadní tyči. Za pár minut následovala obdobná situace z druhé strany, ale míč z kopačky Šimona Kříže skončil na břevnu. Další dvě nadějné situace jsme k úspěšnému zakončení nedotáhli. V další pasáži se ale na naše kopačky vrátila spousta nepřesností a špatných rozhodnutí, které měly za následek další dva góly v naší síti.

Druhý poločas začal stejně jako ten první a dva brzké góly zpečetily osud utkání. Další dva už znamenaly debakl.

Góly: 12. Petr – 2. Steinmetz, 8., 67. a 80. Jandák, 30. Kunc, 43. a 47. Chábera, 55. vlastní

FK Čáslav: Ozank – Kout (68. Svoboda), Rajchman, Šveřepa, Machotka (68. Zavadil), Novotný L., Petr, Vedral (62. Medlen), Kříž (62. Kosolapchenkov), Vrdský, Novotný M. (62. Chloupý)

SK Sparta Kolín: Malinovský – Jandák, Jícha (62. Kozák), Michnevyč, Chábera (56. Franc), Steinmetz, Svoboda (46. Zuska), Kvíz, Bartoň, Kunc (68. Trnka), Soukup (62. Hovorka)