174_20241002_100336.jpg
175_20241002_100419.jpg
1327_20240920_105706.jpg

Postup do dalšího kola Planeo Cupu

Dne 17. září jsme na domácí půdě přivítali pět týmů v rámci I. předkola Planeo Cupu. Našimi soupeři byli: Sparta Kutná Hora, SK Sparta Kolín, TJ Sokol Býchory, SK Polaban Nymburk a Dobřichovice.

Turnaj byl plný napínavých momentů a skvělých fotbalových výkonů. Naši hráči předvedli vynikající týmovou práci a bojovnost, což se odrazilo na výsledcích jednotlivých zápasů. V prvním utkání jsme narazili na kvalitního soupeře z Nymburka, se kterým jsme sehráli vyrovnané utkání, které jsme nakonec o gól prohráli. Utkání pro nás bylo opravdu smolné, protože jsme si dali dva vlastní góly a ještě jsme neproměnili penaltu.

To se na nás podepsalo na psychice v dalším utkání proti Kolínu. Do tohoto utkání jsme vstoupili dobře a vedli jsme, ale bohužel jsme vedení neudrželi a po třetí obdržené brance jsme byli odevzdaní a tak jsme prohráli vysoko.

Naštěstí se nám na poslední tři utkání podařilo hodit první dvě nevydařené zápasy za hlavu a zbylé tři utkání jsme dominantně vyhráli. Výsledkem toho je 3. místo se ziskem devíti bodů a postup do dalšího kola.

Čáslav:  Viták, Hortenský, Jelínková, Linhart, Pros, Roubíček, Vávra, Vinduška, Výborný, Petráň.