Související zápas

ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
1:2
ne 1. 9. 2024 10:00 @ Vodranty / tráva, 2. česká liga žáků U 15 – skupina C, 4. kolo

Prohra se Slavií Hradec Králové

Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, nedařilo se nám kombinovat a ztráceli jsme jednoduché balony. Toho využívali hosté k rychlým protiútokům a z jednoho se jim podařilo upravit skóre zápasu na 0:1. My jsme si vytvořili v prvním poločase jednu gólovou šanci kdy Jeřábek využil dobrou kolmici za obranu a nedal gólmanovi šanci. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Čáslav - Slavia Hradec Králové 1:2

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět katastrofálně, kdy po špatné malé domu gólman Bleha předvedl dobrý zákrok a vychytal nájezd hostujícího útočníka. V zápase se nám nedařilo kombinovat, prohrávali jsme osobní souboje a dělali jsme mnoho individuálních chyb. Opět jsme se dostali pouze do jedné šance, kdy jsme nastřelili břevno. Hosté byli nakonec za svoji bojovnost a aktivitu odměněni a po závaru před naší bránou vstřelili vítězný gól na 1:2.